PRZEDST. HANDLOWY

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt biuro@incood.com
www.incood.com
Dodane 1 miesiąc i 2 dni temu

Opis

INCOOD Sp. z o.o.

Importer i dystrybutor artykułów szkolnych, papierniczych, sezonowych

poszukuje

PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO

region: Wielkopolska, Pomorze, Kujawy

Obowiązki:

- realizacja planów sprzedażowych

- aktywny rozwój sieci partnerów handlowych na wyznaczonym obszarze

- poszukiwanie nowych odbiorców

- udział w targach branżowych

- wprowadzanie zamówień do systemu komputerowego

- obsługa zwrotów i reklamacji

Wymagania:

- doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego

- znajomość branży artykułów szkolnych, papierniczych, dekoracji, zabawek

- samodzielność, elastyczność i zaangażowanie w pracę

- umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji z klientami

- znajomość pakietu Microsoft Office

- prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

- ambitną i kreatywną pracę

- udział w rozwoju nowej marki

- wynagrodzenie + system premiowy

- narzędzia niezbędne do pracy (samochód, komputer, telefon)

Zainteresowanych kandydatów zapraszamy do przesłania aplikacji email: biuro@incood.com

Lokalizacja

Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 357
Wyświetlony: 348
Wygasa: 1 miesiąc i 4 dni od teraz

  • Black Point nie narusza praw patentowych i wygrywa proces z Hewlett-Packard

    Sąd Apelacyjny we Wrocławiu nie podzielił zarzutów Hewlett-Packard przeciwko Black Point S.A. i 19. października br. oddalił w całości jego apelację, utrzymując w mocy korzystne dla spółki Black Point rozstrzygnięcie Sądu Okręgowego. Sąd potwierdził w wyroku, iż nie ma podstaw żeby sądzić, że produkty Black Point naruszają prawa patentowe Hewlett-Packard, co wynika z szeregu dowodów zgromadzonych w sprawie.

    Więcej…
  • Korzyści z przystąpienia do IBS

    Izba Przedsiębiorców Branży Biurowo-Szkolnej (IPBBS) jest ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego powołaną do życia w 1994 roku, której Członkami są producenci, importerzy, dystrybutorzy i dealerzy artykułów papierniczych, biurowych i szkolnych, czyli firmy zaopatrzeniowo-usługowe dla biznesu, szkolnictwa i nauki, sektora ochrony zdrowia i instytucji rządowych.