Przedstawiciel Handlowy

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt Allper Sp z o. o. Sp. k.
ul. Torfowa 2/13, 30-384 Kraków
Biuro handlowe:
ul. Warszawska 79, 42-200 Częstochowa
+48 (34) 365-68-31
Oddział warszawa
ul. Marywilska 34 bud. B-1, 03-228 Warszawa
+48 697 707 767
Dodane 2 tygodnie i 3 dni temu

Firma Allper specjalizująca się w dystrybucji materiałów eksploatacyjnych poszukuje handlowca na terenie Warszawy.

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowiecki
Wynagrodzenie: pensja zasadnicza + premia
Opis stanowiska:

  •     Obsługa stałych klientów
  •     Budowanie długotrwałych relacji z klientami
  •     Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  •     Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych i promocyjnych
  •     Budowanie wizerunku marki na rynku

Wymagania:

  •     Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
  •     Wykształcenie min. średnie
  •     Podstawowa znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych
  •     Umiejętność prowadzenia rozmowy handlowej
  •     Umiejętność pracy w zespole
  •     Zaangażowanie i dobra organizacja pracy
  •     Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  •     Zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  •     Umowę o pracę (pełny etat)
  •     Stałe godziny pracy (poniedziałek-piątek)
  •     Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + prowizja
  •     Możliwość rozwoju zawodowego
  •     Ciekawą, pełną wyzwań pracę w młodym i dynamicznym zespole

CV prosimy kierować do:

rekrutacja@allper.pla

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Marywilska 34, 03-228

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 508
Wyświetlony: 341
Wygasa: 3 msc. i 2 tygodnie od teraz

  • Polski rynek materiałów eksploatacyjnych się kurczy

    Polski rynek materiałów eksploatacyjnych się kurczy – taki wniosek płynie z analizy danych zebranych przez międzynarodową firmę analityczną IDC. W 2015 r. rynek druku zanotował spadek zarówno pod względem ilościowym, jak i wartościowym. Zgodnie z tendencją panującą w latach poprzednich, spadek na rynku atramentów był większy, niż ten zanotowany na rynku tonerów. Paradoksalnie jednak, najwięksi gracze z branży z roku na rok mają się coraz lepiej.

  • Akcja "Zarezerwuj wyprawkę przedszkolną i odbierz prezent" wystartowała!

    Cykl szkoleń dla nauczycieli wychowania przedszkolnego, organizowany przez nasz magazyn oraz firmę Mer-Plus spowodował lawinę pytań na temat produktów oraz duże zainteresowanie ze strony przedszkoli wykorzystaniem marki JOVI w edukacji dzieci.