Przedstawiciel Handlowy woj. wielkopolskie zachodniopomorskie

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt Milan Polska Sp. z o.o.
Okrężna 8, 05-090 Rybie
biuro@milanpolska.pl
Dodane 3 tygodnie i 2 dni temu

Opis

Firma Milan Polska poszukuje pracownika na stanowisko:

Firma Milan Polska Sp . z o.o., producent uznanych produktów z branży papierniczej poszukuje przedstawiciela handlowego.

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorkie, lubuskie, wielkopolskie, pomorskie, kujawsko-pomorskie.

Ze względu na teren jaki przyszły handlowiec musi obsługiwać preferowanym miejscem zamieszkania będzie północna część woj. wielkopolskiego lub południowo-wschodnia część woj. zachodniopomorskiego.

Wymagania:

  1. wykształcenie min. średnie
  2. odpowiedzialność oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  3. umiejętność negocjacji
  4. umiejętność analizy zakładanych celów, zorientowanie na wyniki oraz ich osiąganie
  5. prawo jazdy kat. B
  6. umiejętność obsługi komputera oraz praca z arkuszem kalkulacyjnym
  7. gotowość do podróży służbowych (ok. 4-8 dni w miesiącu poza domem)
  8. dyspozycyjność
  9. mile widziane doświadczenie w pracy w handlu

Zakres obowiązków:

  1. realizacja planów sprzedażowych na powierzonym terenie
  2. podtrzymywanie i rozwój relacji handlowych z obecnymi i potencjalnymi klientami
  3. udział w targach branżowych

Oferujemy:

  1. umowę o pracę
  2. atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja)
  3. niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, komputer)

CV ze zdjęciem, prosimy kierować na adres mailowy: biuro@milanpolska.pl  w tytule wpisując MILAN

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez MILAN Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Raszynie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Lokalizacja

Polska, Europa

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 554
Wyświetlony: 363
Wygasa: 2 msc. i 1 tydzień od teraz

  • Drukuj mądrze

    Digitalizacja i ogólnodostępne zaawansowane technologie, wpływają znacząco na funkcjonowanie biur, ale to zadrukowany papier jest nadal jednym z najpopularniejszych nośników informacji i nic nie wskazuje na to, że zostanie prędko zdetronizowany. Wykorzystując kilka prostych metod, można zoptymalizować wydruki i w zauważalny sposób zaoszczędzić.

    Więcej…
  • Domowe biuro - jak je urządzić?

    Coraz więcej Polaków decyduje się na usamodzielnienie od szefa i start własnej firmy, a co za tym idzie – bardzo często także urządzenie biura. By mieć blisko do pracy i nie tracić pieniędzy na wynajem, można pomyśleć o zaadaptowaniu na przestrzeń biurową części swojego domu lub mieszkania. Przy tym wszystkim warto pamiętać o kilku zasadach, które umilą i ułatwią nam pracę.