Regionalny Koordynator Sprzedaży

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt przemyslaw.modzelewski@patio.pl
Dodane 2 msc. i 3 tygodnie temu

PATIO DYSTRYBUCJA SP. Z O.O. - dynamicznie rozwijająca się firma z branży artykułów szkolnych i biurowych, prowadząca sprzedaż marek CoolPack, Colorino i Patio, poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Region: Lubelskie i Zachodnio- Pomorskie

Opis stanowiska:

  • obsługa klientów hurtowych i detalicznych,
  • rozwój sprzedaży asortymentowej w powierzonym obszarze działania,
  • realizacja założonych celów sprzedażowych poprzez pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi klientami firmy,
  • realizacja polityki sprzedażowej firmy,
  • analiza rynku oraz monitoring działań konkurencji,
  • uczestnictwo w imprezach branżowych - targach, szkoleniach, konferencjach,

Wymagania:

  • dyspozycyjność, zaangażowanie oraz dobra organizacja pracy,
  • samodzielność i odpowiedzialność,
  • gotowość do  pracy w terenie,
  • umiejętność budowania trwałych relacji z klientami,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • silna motywacja ukierunkowana na realizację założonych celów,
  • determinacja i konsekwencja w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B,
  • znajomość pakietu Office,
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na  rynku,
  • stałe miesięczne wynagrodzenie oraz system premiowy,
  • niezbędne narzędzia pracy - samochód służbowy, telefon, laptop,
  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: przemyslaw.modzelewski@patio.pl

Lokalizacja

Polska, Europa

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 486
Wyświetlony: 984
Wygasa: 1 miesiąc i 2 tygodnie od teraz

  • Nowa marka na polskim rynku - Narcissus

    Z początkiem sezonu targowego Back 2 School, który właśnie się kończy, na rynku pojawiły się nowe produkty marki Narcissus dystrybuowane przez firmę Sztuka Rodzinna. Pełne neonowych kolorów, wysokiej jakości produkty świetnie wpisują się w obecną kolorową modę. Asortyment nowej marki obejmuje: zeszyty oraz kołozeszyty.

    Więcej…
  • Kolejny Konsumencki Lider Jakości w dorobku Activejet

    Activejet po raz kolejny potwierdził swój status niekwestionowanego lidera rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Do szerokiego portfolio nagród i wyróżnień, zdobytych przez markę na przestrzeni ostatnich lat, dołączył właśnie kolejny, szósty już tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości.