Regionalny Manager Sprzedaży

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt LEVIATAN - POLIGRAFIA Spółka z o. o.
Bielsko-Biała 43-300
ul. Rudawka 88
tel.+48 (033) 443 21 00
www.leviatan.pl
Dodane 3 msc. i 3 dni temu

Dystrybutor art. biurowych i szkolnych poszukuje osoby na stanowisko

Miejsce pracy: woj. śląskie, łódzkie, dolnośląskie, opolskie

Zakres obowiązków

  • realizacja planów sprzedażowych
  • rozwój sprzedaży we współpracy z bieżącymi oraz nowymi kontrahentami
  • przygotowywanie ofert
  • organizacja i wsparcie sprzedaży u dystrybutorów

Wymagania

  • dyspozycyjność, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, samodzielnej organizacji czasu pracy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w branży będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność obsługi programów biurowych
  • osoba niepaląca
  • mile widziana znajomość języków obcych

Oferujemy

  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznej firmie
  • niezbędne narzędzia pracy

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać  na adres praca@leviatan.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Lokalizacja

Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 297
Wyświetlony: 596
Wygasa: 1 tydzień i 1 dzień od teraz

  • Zabawa (nie) tylko dla dorosłych

    Gdyby nie nasza branża nie byłoby kolorów. To dzięki dostawcom artykułów do rysowania i malowania możemy nasze myśli i marzenia wyrażać w formie rysunki. A co jeśli taki rysunek dodatkowo byłby elementem kreatywnej terapii odstresowującej nas?

    Więcej…
  • Biznes coraz częściej wybiera urządzenia smart

    Blisko 57 proc. drukarek na całym rynku to drukarki atramentowe. Według firmy analitycznej Gartner wykorzystanie drukarek atramentowych zwiększy się także w segmencie biznesowym  z 8 proc. w 2016 r. do 15 proc. w roku 2020. Technologiami dominującymi będą wciąż laser i LED. Rozwój technologiczny na tym rynku poszedł w zupełnie innym kierunku niż technologie samego drukowania. To miniaturyzacja oraz drukowanie z urządzeń mobilnych.