Regionalny Manager Sprzedaży

Dam pracę Dodaj do ulubionych NOWOŚĆ
Kontakt LEVIATAN - POLIGRAFIA Spółka z o. o.
43-300 Bielsko-Biała
Rudawka 88
tel.:+48 33 443 21 00
Dodane 1 tydzień i 2 dni temu

Opis

Firma Leviatan-Poliografia poszukuje:
Miejsce pracy: północno-wschodnia Polska, Warszawa

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedażowych
  • rozwój sprzedaży we współpracy z bieżącymi oraz nowymi kontrahentami
  • przygotowywanie ofert
  • organizacja i wsparcie sprzedaży u dystrybutorów

Wymagania:

  • dyspozycyjność, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, samodzielnej organizacji czasu pracy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w branży będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność obsługi programów biurowych
  • osoba niepaląca - mile widziane
  • mile widziana znajomość języków obcych

Oferujemy:

  • ciekawą i stabilną pracę w dynamicznej firmie
  • niezbędne narzędzia pracy

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając
przycisk APLIKUJ TERAZ na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 544
Wyświetlony: 345
Wygasa: 3 msc. i 2 tygodnie od teraz

  • IX Wielka Majówka OSAA

    Z Zarządem sieci OSAA, zrzeszonymi firmami oraz największymi dostawcami artykułów papierniczo-biurowo-szkolnych (było ich 42) spotkaliśmy się w przepięknym Hotelu Copernicus w Toruniu. Jak co roku nie zabrakło nagród i wyróżnień dla najlepszych. Wszystkich zebranych gości przywitał Prezes sieci OSAA - Sławomir Ćwiliński, który zachęcił wszystkich do zakupów, rozmów oraz wymiany informacji na temat wspólnych potrzeb.

    Więcej…
  • Nowy profesjonalny projektor 4K firmy Sony

    Firma Sony wprowadza nowy profesjonalny projektor 4K SXRDTM, przewyższający wszystkie obecne produkty jasnością obrazu. Natężenie emitowanego światła wynosi na środku 23 000 lumenów, a w trybie dużej jasności — do 30 000 lumenów. Model SRX-T423 może być stosowany w systemach 3D z dwoma projektorami. Jest przeznaczony do zastosowań komercyjnych w dużych salach w obiektach rozrywkowych, audytoriach, muzeach, planetariach, symulatorach lotniczych, itp.