Regionalny PH

Kontakt Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim listem wprowadzającym na adres: mzapart@primeline.pl.
Dodane 3 tygodnie i 5 dni temu

Masz dobry kontakt z ludźmi? Potrafisz docenić i przekonująco opisać najwyższą jakość, doskonałe wzornictwo i ponadczasowy styl? Jesteś osobą energiczną i odpowiedzialną? Dołącz do nas!
Firma Prime Line s.c., autoryzowany dystrybutor marek: Moleskine, Lamy, Montegrappa, Caran d’Ache i Troika, poszukuje pracownika lub pracownicy na stanowisko Regionalny/-a Przedstawiciel/-ka Handlowy/-a,  do opieki nad klientami z województw: Małopolskiego, Śląskiego, Opolskiego, Świętokrzyskiego i Podkarpackiego.

Zakres obowiązków:

- budowanie długoterminowych relacji z obecnymi partnerami oraz pozyskiwanie nowych (sklepy detaliczne,  sieci handlowe, sklepy online, hurtownie, etc.),
- dbałość o jakość prezentacji marek i produktów firmy w punktach handlowych partnerów,
- szkolenie partnerów w zakresie oferowanych przez firmę marek i produktów,
- negocjacje umów oraz warunków współpracy z partnerami,
- bieżąca obsługa partnerów w zakresie zamówień, zwrotów, reklamacji, etc.
- obsługa stoisk firmy podczas targów i eventów.

 Oczekiwania:

- samodzielność, inicjatywa, rzetelność i odpowiedzialność,
- min. 2-3 letnie, poparte sukcesami doświadczenie w Sprzedaży (zwłaszcza, choć niekoniecznie, art. księgarskich  i/lub ekskluzywnych art. piśmienniczych),
- wysoka kultura osobista oraz nienaganna prezencja,
- sprawność w posługiwaniu się językiem polskim, zarówno mówionym, jak i pisanym,
- co najmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- gotowość do wizyt w warszawskiej siedzibie firmy (mniej więcej raz w miesiącu),
- prawo jazdy kat. B.
  Oferujemy:
- zatrudnienie na bazie umowy o pracę (okres próbny 3 miesiące  -  1 rok  -  na czas nieokreślony),
- niezbędne narzędzia (samochód służbowy z kartą paliwową, laptop, telefon),
- atrakcyjne, uzależnione od wyników pracy wynagrodzenie (podstawa plus premia).

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z krótkim listem wprowadzającym na adres:  mzapart@primeline.pl

INFORMACJA NT DANYCH OSOBOWYCH:
Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Prime Line S.C. (Pracodawca, administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Prime Line S.C. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@primeline.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres  90 dni, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 365 dni. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres 365 dni.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych. Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.

W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro@primeline.pl

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 568
Wyświetlony: 544
Wygasa: 2 msc. i 2 tygodnie od teraz

  • 1 grudnia 2015 Dniem Darmowej Dostawy

    Ogólnopolski Dzień Darmowej Dostawy odbędzie się 1 grudnia. Kolejne sklepy internetowe przyłączają się do akcji, podczas której będą oferować klientom produkty bez doliczania kosztów dostawy. Naszba braża także dołączyła do akcji.

    Więcej…
  • Paperworld 2019: świat nowych możliwości

    18 października w Warszawie odbyła się konferencja prasowa zapowiadająca zbliżające się targi Paperworld. Na zaproszenie przedstawicieli targów frankfurdzkich w Polsce, na spotkanie przyjechali Michael Reichhold oraz Eva Olbrich, którzy zaprezentowali najważniejsze fakty związane ze zbliżającą się imprezą.