Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt http://gdd.pl/
Dodane 1 miesiąc i 5 dni temu

Opis

top

Firma GDD, ogólnopolski dystrybutor marek premium z branży
biurowo – szkolnej poszukuje Kandydatów na stanowisko:

rejon pracy: woj. pomorskie

Podstawowe obowiązki:

  • Osiąganie ustalonych celów związanych ze sprzedażą
  • Utrzymywanie kontaktów i doskonalenie relacji z Klientami firmy
  • Przygotowywanie oraz realizowanie strategii handlowej i marketingowej  na powierzonym  terenie
  • Udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez firmę
  • Umiejętność przygotowywania i profesjonalne prezentowanie oferty produktowej firmy, w tym organizacja prezentacji w wybranych placówkach
  • Stałe poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży, w tym wdrażanie własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • Rozbudowa sieci dystrybucji poprzez pozyskiwanie nowych klientów firmy
  • Analiza rynku

Wymagania:

  • Min. wykształcenie średnie ,
  • Doświadczenia w handlu (minimum 2 lata na stanowisku przedstawiciela handlowego w jednej firmie)
  • Umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktów
  • Praktycznej znajomości technik sprzedaży, negocjacji oraz merchandisingu
  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych
  • Zaangażowania, inicjatywy oraz wysokiego poziomu energii wewnętrznej
  • Stałego poszukiwania nowych rozwiązań
  • Samodzielności w organizacji i planowaniu pracy
  • Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w kierowaniu pojazdami
  • Dobrej obsługi komputera, w tym znajomość MS Office
  • Znajomość branży będzie dodatkowym atutem
  • Miejsce zamieszkania – województwo pomorskie

Oferujemy:

  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia do pracy m.in.: samochód służbowy, notebook, telefon komórkowy.
  • Cykliczne szkolenia handlowe, marketingowe i produktowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego w  stabilnej i szybko rozwijającej się firmie

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres editor@scanner.com.pl

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 447
Wyświetlony: 618
Wygasa: 3 msc. i 3 tygodnie od teraz

  • Wideoreportaż z Targów WIKR

    Sezon targowy nadal trwa! Nasze baczne "szklane" oko nie przepuści okazji, aby spotkać się z branżą. Tym razem uczestniczyliśmy w targach szkolno-wydawniczych organizowanych przez hurtownię WIKR. Było rodzinnie, profesjonalnie... Jak jeszcze? Zobaczcie w naszym filmie.

  • Oświadczenie Zarządu ACTION S.A. o otwarciu postępowania sanacyjnego

    Na rynek dociera mnóstwo niepokojących informacji dotyczących firmy Action S.A (z dniem 1 sierpnia Action S.A. w restrukturyzacji). Poniżej publikujemy oswiadczenie Prezesa Zarządu firmy - Piotra Bielińskiego.