Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt http://gdd.pl/
Dodane 3 msc. i 6 dni temu

Opis

top

Firma GDD, ogólnopolski dystrybutor marek premium z branży
biurowo – szkolnej poszukuje Kandydatów na stanowisko:

rejon pracy: woj. pomorskie

Podstawowe obowiązki:

  • Osiąganie ustalonych celów związanych ze sprzedażą
  • Utrzymywanie kontaktów i doskonalenie relacji z Klientami firmy
  • Przygotowywanie oraz realizowanie strategii handlowej i marketingowej  na powierzonym  terenie
  • Udział w akcjach promocyjnych organizowanych przez firmę
  • Umiejętność przygotowywania i profesjonalne prezentowanie oferty produktowej firmy, w tym organizacja prezentacji w wybranych placówkach
  • Stałe poszukiwanie nowych możliwości sprzedaży, w tym wdrażanie własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • Rozbudowa sieci dystrybucji poprzez pozyskiwanie nowych klientów firmy
  • Analiza rynku

Wymagania:

  • Min. wykształcenie średnie ,
  • Doświadczenia w handlu (minimum 2 lata na stanowisku przedstawiciela handlowego w jednej firmie)
  • Umiejętności szybkiego nawiązywania kontaktów
  • Praktycznej znajomości technik sprzedaży, negocjacji oraz merchandisingu
  • Umiejętności prowadzenia rozmów handlowych
  • Zaangażowania, inicjatywy oraz wysokiego poziomu energii wewnętrznej
  • Stałego poszukiwania nowych rozwiązań
  • Samodzielności w organizacji i planowaniu pracy
  • Prawo jazdy kategorii B oraz doświadczenie w kierowaniu pojazdami
  • Dobrej obsługi komputera, w tym znajomość MS Office
  • Znajomość branży będzie dodatkowym atutem
  • Miejsce zamieszkania – województwo pomorskie

Oferujemy:

  • Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do wyników sprzedaży
  • Niezbędne narzędzia do pracy m.in.: samochód służbowy, notebook, telefon komórkowy.
  • Cykliczne szkolenia handlowe, marketingowe i produktowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego w  stabilnej i szybko rozwijającej się firmie

Aplikacje (CV ze zdjęciem i list motywacyjny) prosimy przesyłać na adres editor@scanner.com.pl

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 447
Wyświetlony: 851
Wygasa: 1 miesiąc i 3 tygodnie od teraz

  • Wspieramy BajkOLAndię Oli Mikołajczyk

    Jak co roku nasz magazyn wsparł akcję charytatywną BajkOLAndia, której pomysłodawczynią i organizatorką jest Aleksandra Mikołajczyk, aktorka znana m.in. z serialu „Na wspólnej”. Akcja  przyciągnęła do Centrum Zdrowia Dziecka liczną publiczność. Wśród przybyłych gości, którzy 25 kwietnia dołączyli do IV edycji, znaleźli się m.in. Marta Kielczyk, Agnieszka Wielgosz, Jadwiga Gryń, Władysław Grzywna, dzieci, uczniowie Międzynarodowej Szkoły Argonaut, pacjenci CZD i rodzice.

    Więcej…
  • Rozwiąż Quiz i wygraj!

    Marka Asarto podbija Facebooka i nagradza swoich fanów za twórczość. Właśnie ruszyła akcja wiedzy o materiałach eksploatacyjnych tej marki z cennymi nagrodami.