Regionalny Przedst. Handlowy

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt CV ze zdjęciem, prosimy kierować na adres :

lukasz.lasocha@tactic.net
Dodane 1 miesiąc i 1 tydzień temu

W związku z dynamicznym rozwojem, Tactic Games Sp. z o.o. oddział w Polsce.

poszukuje kandydata na stanowisko:

Regionalny Przedstawiciel Handlowy

Polska południowa

Wymagania:

-Preferowane Miniumum 2 lata doświadczenia w sprzedaży w kanale zabawki, książki lub art. papiernicze

-umiejętność negocjacji

-orientacja na wyniki i osiąganie powierzonych celów

-prawo jazdy kat. B

-umiejętność obsługi komputera oraz praca z arkuszem kalkulacyjnym

-dyspozycyjność

-wykształcenie minimum średnie

-odpowiedzialność oraz samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Obowiązki:

-pozyskiwanie klientów

-rozwijanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami

-tworzeniu wizerunku firmy na rynku

-przygotowywanie ofert i negocjacja warunków

-realizacja zakładanych planów

-raportowanie działań sprzedażowych

-udział w targach branżowych

Oferujemy:

-umowę o pracę
-stałe wynagrodzenie

-atrakcyjny i przejrzysty system bonusowy, powiązany z osiąganymi wynikami

-przyjazną i otwartą atmosferę pracy

-pracę w oddziale dużej zagranicznej firmy z ponad 50 letnią tradycją

* samodzielność w działaniach i możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

* potrzebne narzędzia pracy  - samochód, telefon, komputer.

CV ze zdjęciem, prosimy kierować na adres :

Lokalizacja

Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 596
Wyświetlony: 458
Wygasa: 2 msc. i 1 tydzień od teraz

  • Najciekawsze Zabawki Roku 2018

    Już w kwietniu poznamy najciekawsze Zabawki Roku i akcesoria dla dzieci wyróżnione tytułem Nagroda Rodziców. Najbardziej prestiżowe odznaczenia w branży dziecięcej przyznają dziennikarze i eksperci. Wiosenna edycja to prezentacja propozycji zabaw na dworze. I sporo podpowiedzi prezentów na komunie i Dzień Dziecka. W konkursie Nagroda Rodziców nagradzane są z kolei najbardziej przydatne produkty do opieki i pielęgnacji dzieci, a to pomysł na prezent dla przyszłych i świeżo upieczonych rodziców.

    Więcej…
  • Odeszła od nas Dorota Barańska [*]

    Ze śmiercią nigdy pogodzić się nie możemy. Zawsze, gdy trafiają do nas tak smutne informacje, zatrzymujemy się, żeby wziąć głęboki oddech i pomyśleć nad naszym przemijaniem. Niestety jest ono nieuniknione, dlatego "„Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą"