Specjalista ds. Handlowych - Wrocław

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt rchodak@polcan.pl
Dodane 1 tydzień i 5 dni temu

Opis stanowiska:
  • działalność w obszarze rynku hurtowego w zakresie materiałów eksploatacyjnych

  • bezpośrednia obsługa klientów w biurze i przez telefon

  • nawiązywanie i pozyskiwanie nowych kontaktów handlowych

  • badanie potrzeb klientów i sporządzanie ofert handlowych

  • realizacja założonych planów sprzedażowych firmy

Wymagania:
  • min. roczne doświadczenie w branży biuro-serwisowej, w szczególności w bezpośredniej obsłudze klienta

  • znajomość technik sprzedaży, skutecznego prowadzenia rozmów telefonicznych i handlowych z klientami

  • umiejętność podzielności uwagi i analitycznego myślenia

  • nastawienie na wynik indywidualny i zespołowy

  • samodzielność i odpowiedzialność

  • dobra organizacja pracy własnej oraz orientacja na osiąganie celów

  • dobra znajomość pakietu MS Office zwłaszcza Excel, Word

  • czynne prawo jazdy kat. B

  • znajomość programu WF-Mag będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
  • atrakcyjny system wynagradzania częściowo uzależniony od osiąganych wyników sprzedaży

  • prywatną opiekę medyczną

  • pracę w zgranym, wyspecjalizowanym zespole

  • szkolenia, a także wparcie przy rozwoju własnego potencjału

  • praca na pełny etat od pn-pt w godzinach 8:00 – 16:15

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres podany poniżej : CV prosimy przesyłać na adres podany poniżej.

W CV prosimy podawać tylko dane osobowe tj: imię, nazwisko, adres e-mail, telefon, datę urodzenia, adres do korespondencji, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia. CV musi zawierać zgodę na przetwarzanie danych osobowych: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”
W procesie rekrutacji mogą być brane pod uwagę TYLKO CV spełniające powyższe wymagania.

Klauzula informacyjna:
Administratorem danych osobowych będzie firma POLCAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A., ul. Poznańska 218, 05-850 Ożarów Mazowiecki, jako administrator tych danych osobowych informuje Panią/Pana, że podanie danych w CV jest dobrowolne, będą one przetwarzane w celu rekrutacji, dane będą przetwarzane do czasu zakończenia rekrutacji. Dane nie będą przekazywane innym podmiotom oraz do państw trzecich lub organizacji międzynarodowych. W każdym momencie ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania po wcześniejszym kontakcie e-mailowym na biuro@polcan.pl. Kandydat, który umieści w CV większą ilość danych osobowych niż jest to wymagane w procesie rekrutacji spowoduje, że taka kandydatura nie będzie rozpatrywana. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do GIODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016r.

rchodak@polcan.pl

Lokalizacja

Wrocław, Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 527
Wyświetlony: 135
Wygasa: 3 msc. i 2 tygodnie od teraz

  • M jak maile

    Informacja może być na wagę złota, szczególnie jeśli dotyczy ważnych spraw lub dodatkowych korzyści, nie powinno więc dziwić, że działanie Platformy Corex opiera się na różnorodnej komunikacji z jej użytkownikami.

  • Polskie Stowarzyszenie Branży Prezentowej podsumowuje swoje działania

    Z początkiem maja utworzone zostało Stowarzyszenie zrzeszające osoby z branży upominkowej. Głównym założeniem takiej decyzji była chęć stworzenia grupy dla firm, które dzięki wspólnemu celowi będą promować swoje produkty także poza granicami naszego kraju oraz wymieniać doświadczenie z innymi podmiotami.