Specjalista ds. handlu

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt rekrutacja@vector.katowice.pl
Dodane 1 tydzień i 3 dni temu

Firma specjalizująca się między innymi w dystrybucji artykułów i urządzeń biurowych, materiałów eksploatacyjnych oraz produktów przemysłowych w związku z ciągłym rozwojem poszukuje:

Specjalistę ds. handlowych

Miejsce zatrudnienia: Katowice

Zakres obowiązków:

  • pełna koordynacja procesu realizacji zamówień (przyjmowanie zamówień, tworzenie zleceń, zakup towaru, kontrola zgodności cen z warunkami handlowymi, realizacja zamówień)
  • negocjacje handlowe
  • wspieranie procesu sprzedaży i zakupu towarów
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami i Dostawcami

Wymagania i oczekiwania:

  • minimum roczne doświadczenie w obsłudze klienta/zakupach w sektorze B2B - preferowana branża biurowa/przemysłowa
  • umiejętność łatwego nawiązywania kontaktu z ludźmi
  • rzetelność, wysoka kultura osobista, komunikatywność, zaangażowanie w wykonywanie powierzonych obowiązków
  • dobra znajomośc programów MS Office
  • wykształcenie wyższe lub średnie

Osobie zatrudnionej w naszej firmie oferujemy: atrakcyjny pakiet wynagrodzeń, komfortowe warunki pracy oraz możliwość szybkiego rozwoju zawodowego poprzez profesjonalny program szkoleń.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy są proszone o przesyłanie dokumentów (CV, aktualne zdjęcie, list motywacyjny) wraz z podaniem numeru referencyjnego na adres:

PHU Vector Sp. z o.o.
ul. Bielska 29
40-749 Katowice

lub w formie elektronicznej na adres: rekrutacja@vector.katowice.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)".

Lokalizacja

Katowice, Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 363
Wyświetlony: 166
Wygasa: 2 msc. i 1 tydzień od teraz

  • Rzecz o kreatywności. Nowe trendy na rynku pracy

    Efektywność. Kreatywność. Produktywność. Co im sprzyja? A co przeszkadza? Obalamy mity o tak zwanych multitaskingu i brainstormingu. Badania potwierdzają – teraz liczy się monotasking i regeneracja w biurze. Okazuje się, że zalecenia ekspertów wcale nie jest łatwo wdrożyć. W szczególności mikro biznesom. Dlaczego?

  • Najnowsze urządzenia do bezpiecznego przetwarzania firmowych dokumentów w chmurze

    Canon zaprezentował dziś najnowsze serie urządzeń imageRUNNER ADVANCE 3. generacji (edycja II), które łączą bezkompromisowe bezpieczeństwo przetwarzanych dokumentów w chmurze z szybkością i niezawodnością pracy oraz nowoczesnym oprogramowaniem.