Specjalista ds. marketingu internetowego

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt HAMELIN Polska Sp. z o.o.
Dodane 2 msc. i 1 tydzień temu

HAMELIN Polska Sp. z o.o. jest częścią europejskiego koncernu, będącego jednym z największych w Europie producentów i dystrybutorów artykułów papierniczych dla biura i szkoły. Aktualnie poszukuje do Działu Marketingu kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Tworzenie koncepcji i przeprowadzanie akcji marketingowych w obszarze online,
  • Prowadzenie projektów marketingowych na profilach firmowych w social media
  • Planowanie i koordynacja kampanii promocyjnych z partnerami handlowymi,
  • Tworzenie kreacji reklamowych i materiałów promocyjnych do kampanii,
  • Tworzenie nowych rozwiązań promocyjnych wspierających sprzedaż,
  • Planowanie i analiza skuteczności prowadzonych działań,
  • Zarządzanie treścią na stronach internetowych firmy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w marketingu e-commerce,
  • Znajomość narzędzi marketingowych online,
  • Mile widziana znajomość Google Analytics,
  • Wykształcenie wyższego kierunkowego lub w trakcie studiów zaocznych,
  • Biegła znajomość obsługi aplikacji MS Office (Excel, Power Point),
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2 w mowie i piśmie,
  • Zdolność analitycznego myślenia,
  • Kreatywność, proaktywne podejście do powierzonych zadań,
  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacji własnej pracy,
  • Nastawienie na realizację celów,
  • Zdolność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki pracy w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Opiekę medyczną,
  • Możliwość zdobywania nowych doświadczeń zawodowych,
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Wyjazdy integracyjne.

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV w terminie do 30 września 2019r.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 557
Wyświetlony: 447
Wygasa: 2 tygodnie i 8 godz. od teraz

  • Wygoń nudę z domu – lampki Activejet z kolorową podstawą RGB

    Moda na styl skandynawski i towarzyszące mu stonowane barwy trwa od kilku lat. W tym roku mamy jednak szansę na prawdziwą rewolucję w kolorystyce wnętrz i dodatków. Na kolor roku 2018 Instytut Pantone wybrał przecież wyrazisty i żywy Ultra Violet (18-3838)! Lato to idealny moment, by ten kolor wyeksponować. A zacząć można niebanalnie – od oświetlenia.

    Więcej…
  • Niewykorzystane dane w naszych firmach

    Według firmy analitycznej Gartner, średnio około 80% danych w firmach uznaje się za nieustrukturyzowane. Ale co to znaczy? Czym są te dane, które próbujemy uporządkować?