Specjalista ds. obsługi sieci handlowych

Kontakt LEVIATAN - POLIGRAFIA Spółka z o. o. Bielsko-Biała 43-300 ul. Rudawka 88 tel.+48 (033) 443 21 00
www.leviatan.pl
Dodane 1 tydzień i 3 dni temu

Leviatan Poligrafia - firma specjalizującą się w dostawach produktów biurowych, szkolnych i poligraficznych poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i obsługę sieci handlowych
  • realizację planów handlowych
  • przygotowywanie ofert handlowych, cenników, obsługę zamówień,
  • podtrzymywanie istniejących relacji z klientami
  • przygotowywanie raportów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • operatywność, umiejętność rozwiązywania pojawiających się problemów, inicjatywa, komunikatywność oraz otwartość,
  • umiejętność współpracy, łatwość nawiązywania kontaktów w tym telefonicznych,
  • biegła obsługa komputera w zakresie programów użytkowych
  • mile wiedziana znajomości języka angielskiego bądź innego języka obcego pozwalającej na swobodną komunikację,
  • prawo jazdy „B”

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając
przycisk APLIKUJ TERAZ na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Lokalizacja

Bielsko - Biała, Polska, Europa
Rudawka 88, 43-300

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 466
Wyświetlony: 286
Wygasa: 2 msc. i 2 tygodnie od teraz

  • Zabawki Roku wybrane. Znamy także najciekawsze gadżety dla dzieci!

    Zabawkowe hity tych Świąt zaskakują. Są wśród nich domowe place zabaw i gry sprawnościowe, ale też zabawki naukowe i zestawy eksperymentalne, czy uzbrojone w elektronikę książki – co dostało tytuł Zabawki Roku, a jakim gadżetom dla dzieci jury dało Nagrodę Rodziców?

    Więcej…
  • Akademia lasera – najbliższe edycje w 2017 roku!

    Firma Colop Polska Sp.z o.o. po raz kolejny organizuje warsztaty Akademii Lasera. Tym razem impreza odbędzie się w Bytomiu w dniu 17 marca i 19 maja br. oraz w Poznaniu w dniu 21 kwietnia br. Uczestnik deklaruje swoje uczestnictwo rejestrując się poprzez formularz dostępny na stronie internetowej: www.lasery.pl