Specjalista ds. obsługi sieci handlowych

Kontakt LEVIATAN - POLIGRAFIA Spółka z o. o. Bielsko-Biała 43-300 ul. Rudawka 88 tel.+48 (033) 443 21 00
www.leviatan.pl
Dodane 2 msc. i 2 tygodnie temu

Leviatan Poligrafia - firma specjalizującą się w dostawach produktów biurowych, szkolnych i poligraficznych poszukuje pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i obsługę sieci handlowych
  • realizację planów handlowych
  • przygotowywanie ofert handlowych, cenników, obsługę zamówień,
  • podtrzymywanie istniejących relacji z klientami
  • przygotowywanie raportów

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • operatywność, umiejętność rozwiązywania pojawiających się problemów, inicjatywa, komunikatywność oraz otwartość,
  • umiejętność współpracy, łatwość nawiązywania kontaktów w tym telefonicznych,
  • biegła obsługa komputera w zakresie programów użytkowych
  • mile wiedziana znajomości języka angielskiego bądź innego języka obcego pozwalającej na swobodną komunikację,
  • prawo jazdy „B”

Oferujemy:

  • umowa o pracę,
  • niezbędne narzędzia pracy

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając
przycisk APLIKUJ TERAZ na dole ogłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Lokalizacja

Bielsko - Biała, Polska, Europa
Rudawka 88, 43-300

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 466
Wyświetlony: 469
Wygasa: 2 tygodnie i 11 godz. od teraz

  • Kolor w domu i biurze

    Od lat naukowcy pochylają się nad tematem barw w pomieszczeniach biurowych. Wpływ kolorów na psychikę człowieka potwierdzają tak najnowsze badania, jak i starożytne filozofie sprzed ponad 3 tysięcy lat. Nie jest więc obojętne jakimi kolorami się otaczamy, gdyż każdy z nich ma inne właściwości.

    Więcej…
  • ActiveJet – jeszcze bardziej wydajne produkty

    Marka ActiveJet, lider na rynku materiałów eksploatacyjnych w Polsce, wprowadziła do oferty nowe tusze w wersji Premium o symbolach AH-650BR oraz AH-650CR. Najnowsze produkty przeznaczone są do urządzeń drukujących marki HP i charakteryzują się dwukrotnie większą wydajnością.