Specjalista ds. rozliczeń i windykacji

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt Biuro, magazyn i serwis - Warszawa:
Adres: ul. Bodycha 97, 05-820 Reguły
Dodane 4 msc. i 2 tygodnie temu

Opis

W związku z szybkim rozwojem firmy RAFCOM poszukiwany jest:

Obowiązki:
- rozliczanie przelewów przychodzących
- faktoring: zgłaszanie i rozliczanie faktur sprzedażowych
- zgłaszanie nowych firm do faktoringu
- przygotowywanie przelewów wychodzących
- rozliczanie wpłat kasowych
- kontrolowanie wpłat / wyjaśnianie niezgodności
- bieżący monitoring płatności klientów
- wystawianie not odsetkowych
- zgłaszanie do windykacji

Wymagania:
- samodzielność w działaniu i umiejętność właściwego gospodarowania czasu pracy
- obsługa pakietu MS Office oraz programu Mag
- dokładność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań
- dbałość o porządek w powierzonej dokumentacji
- umiejętność pracy w zespole
- wysoka kultura osobista
- wykształcenie min. średnie
- przestrzeganie polityki firmy

Oferujemy:
- ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kompetencji
- dużą samodzielność, możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
- ubezpieczenie medyczne
- kartę multisport

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: editor@scanner.com.pl w tytule wpisując: RAFCOM

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Bodycha 97, 05-820

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 531
Wyświetlony: 653
Wygasa: 1 miesiąc i 1 tydzień od teraz

  • Cena to dla wielu klientów nadal mocny argument

    Eksploatacja to istotna dziedzina działalności w naszej branży. W dobie internetu wydawać by się mogła, że schylająca się ku upadkowi. Jednak sytuacja na rynku oraz sukcesy firm zaprzeczają tej tezie. O produktach firmy Rafcom rozmawiamy z Dyrektorem Zarządzającym - Pawłem Piórkowskim.

    Więcej…
  • Malujemy misia z JOVI i Leviatan - test

    Wraz z rozpoczęciem współpracy z blogiem Rozbrykane Kolorki, oddajemy w ręce Doroty produkty, które przydają się w jej pracy. Jako pasjonatka makijażu artystycznego na pierwszy ogień wzięła od nas kredki do malowania twarzy marki Leviatan-Poligrafia oraz farbki w sztyfcie marki JOVI.