Specjalista ds. rozliczeń i windykacji

Dam pracę Dodaj do ulubionych NOWOŚĆ
Kontakt Biuro, magazyn i serwis - Warszawa:
Adres: ul. Bodycha 97, 05-820 Reguły
Dodane 5 dni i 10 godz. temu

Opis

W związku z szybkim rozwojem firmy RAFCOM poszukiwany jest:

Obowiązki:
- rozliczanie przelewów przychodzących
- faktoring: zgłaszanie i rozliczanie faktur sprzedażowych
- zgłaszanie nowych firm do faktoringu
- przygotowywanie przelewów wychodzących
- rozliczanie wpłat kasowych
- kontrolowanie wpłat / wyjaśnianie niezgodności
- bieżący monitoring płatności klientów
- wystawianie not odsetkowych
- zgłaszanie do windykacji

Wymagania:
- samodzielność w działaniu i umiejętność właściwego gospodarowania czasu pracy
- obsługa pakietu MS Office oraz programu Mag
- dokładność i rzetelność w realizacji powierzonych zadań
- dbałość o porządek w powierzonej dokumentacji
- umiejętność pracy w zespole
- wysoka kultura osobista
- wykształcenie min. średnie
- przestrzeganie polityki firmy

Oferujemy:
- ciekawą pracę w młodym i dynamicznym zespole
- możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenie kompetencji
- dużą samodzielność, możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań
- ubezpieczenie medyczne
- kartę multisport

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać na adres: editor@scanner.com.pl w tytule wpisując: RAFCOM

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Bodycha 97, 05-820

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 531
Wyświetlony: 329
Wygasa: 5 msc. i 3 tygodnie od teraz

  • Marka Biella w rękach Zeta Pro Office

    Na mocy porozumienia zawartego pomiędzy firmą Zeta Pro Office a firmą Biella Polska, z dniem 1 października 2014, firma Zeta uzyskała status jedynego Dystrybutora marki Biella na rynku polskim.

    Więcej…
  • Drewno lubi metal.

    Moda na drewno nie przemija. Jest w niej umiłowanie prostoty, jest pewna nostalgia za dzieciństwem, za bezpieczeństwem i sielanką. Drewniane fotele bujane, ściany w domku, do którego podczas wakacji zabierali nas rodzice, stół, przy którym mama lepiła na święta pierogi. Napawa spokojem. Upodobał je sobie zarówno styl skandynawski, jak i rustykalny. Rozjaśnia przestrzeń i sprawia, że czujemy się w niej po prostu milej.