Specjalista ds. sprzedaży

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt Praca@partnerpapes.pl
Dodane 3 tygodnie i 4 dni temu

Korporacja Kompania Biurowa w swojej działalności łączy kilkunastoletnią tradycję firm w niej uczestniczących z nowoczesną koncepcją świadczenia usług doradztwa, sprzedaży i dostaw wszelkich materiałów, które niezbędne są do prawidłowego funkcjonowania biura.

               Jesteśmy dostawcą ogólnopolskim, który dzięki centrom logistycznym zawsze znajduje się blisko swojego KLIENTA. Koncentrujemy się na obsłudze klientów instytucjonalnych, banków, zakładów produkcyjnych, firm handlowych itp.

Współpraca z grupą KOMPANIA BIUROWA zapewnia między innymi:

  • wygodę, gdyż wszystkimi sprawami związanymi z zaopatrzeniem zajmie się nasz personel,
  • oszczędności, gdyż istnieje możliwość negocjacji cen, wystawiania zbiorczych faktur minimalizujących ilość dokumentów,
  • bezpłatne dostawy nielimitowane logistycznie i realizowane „na biurko” w dowolne miejsce na terenie Polski,
  • różnorodne formy składania zamówień: Handlowa Platforma Internetowa, telefon, faks, email, bezpośrednio u przedstawiciela handlowego,
  • korzystanie z katalogu „KOMPANIA BIUROWA” zawierającego ok. 4000 produktów,
  • zakupy poprzez Handlową Platformę Internetową zapewniającą także możliwości budżetowania i kontroli zakupów,
  • partnerstwo, gdyż właściciele i osoby zarządzające znają osobiście swoich Klientów i zawsze pozostają do ich dyspozycji.

Poszukiwany pracownik:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

Opis stanowiska:

Do obowiązków Specjalisty ds. Sprzedaży będzie należało m. in.:

  • bieżąca obsługa zamówień,
  • wystawianie faktur oraz sporządzanie dokumentów związanych z obrotem magazynowym,
  • bieżąca współpraca z innymi działami firmy,
  • utrzymanie obecnego portfolia Klientów,
  • pozyskiwanie Klientów,
  • budowanie pozytywnych relacji z Klientami (firmy i instytucje),
  • realizowanie planów sprzedażowych,
  • sporządzanie ofert.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie,
  • doświadczenie w sprzedaży i pozyskiwaniu klientów,
  • znajomość dokumentów w obrocie magazynowym,
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu ,
  • systematyczność i wysoki poziom umiejętności organizowania własnej pracy,
  • zaangażowanie, rzetelność, odpowiedzialność, komunikatywność.

Mile widziane:

  • znajomość branży artykułów biurowych lub eksploatacyjnych do drukarek,
  • znajomość obsługi programu PC Biznes.

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie działającej od 30 lat,
  • możliwość rozwoju, udziału w szkoleniach oraz podnoszeniu kwalifikacji,
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • motywacyjny system wynagradzania (stała pensja plus premia uzależniona od wyników pracy).

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesłanie swojego CV z aktualnym zdjęciem i listem motywacyjnym na adres mailowy Praca@partnerpapes.pl, TEMAT: WR/SPECJALISTA/scanner

Lokalizacja

Wrocław, Polska, Europa
Wagonowa 28 a, 53-609

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 569
Wyświetlony: 334
Wygasa: 2 msc. i 2 tygodnie od teraz

  • Czas to waluta dwudziestego pierwszego wieku

    W dniu 12 kwietnia 2014 roku, na walnym zgromadzeniu wspólników, został wybrany nowy Zarząd oraz Rada Nadzorcza Konsorcjum Biuro Klub. Na jej czele stanął Krzysztof Porębski – Prezes firmy Biuro-LAND z Jaworzna. O planach, rynku biuroserwisowym oraz przyjaźni w biznesie rozmawia redaktor naczelna portalu scann.R - Daria Kostera.

    Więcej…
  • Popularny producent gier i zabawek w ofercie Action

    Z początkiem 2015 r. portfolio Action S.A. rozszerzyło się w segmencie zabawek. Spółka podpisała umowę dystrybucyjną z Hasbro, która obejmuje całą ofertę jednego z największych producentów gier i zabawek dla dzieci na świecie. Dla spółki Action jest to kolejny krok w kierunku wzmocnienia swojej pozycji w branży artykułów dziecięcych.