Specjalista ds. sprzedaży elektronicznej

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt Polcan Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością SKA

ul. Kręta 4, 05-850 Ożarów Mazowiecki
Dodane 1 miesiąc i 1 tydzień temu

POLCAN Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A - jeden z największych dystrybutorów branży biurowo-komputerowej zatrudni:

Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki, Warszawa, Bronisze (pow. warszawski zachodni)

Region: mazowieckie

▪ Opis stanowiska:

➡ bieżąca obsługa techniczna platformy handlu elektronicznego i powiązanych z nią programów,

➡ rozliczanie promocji, kodowanie mailingów,

 ➡ robienie zdjęć i filmów,

➡ administrowanie treścią stron www i sklepem internetowym,

 ➡ przygotowywanie materiałów i treści komunikacji online,

➡ współpraca z grafikami, drukarniami.

▪ Wymagania:

➡ praktyczna znajomość zagadnień z zakresu marketingu,

➡ dobra znajomość MS Office (Excel, Power Point),

➡ umiejętność wykonywania profesjonalnych zdjęć oraz filmów,

➡ umiejętność administrowania stronami internetowymi (HTML, CSS, CMS),

➡ dokładność i samodyscyplina,

➡ szybkie uczenie się,

➡ dobra organizacji pracy, dynamizm i zaangażowanie.

▪ Mile widziane:

➡ wykształcenie wyższe, kierunki marketingowe,

➡ znajomość Photoshop, Ilustrator, InDesign.

▪ Oferujemy:

➡ interesującą i samodzielna pracę w dynamicznym zespole, w stabilnej firmie,

➡ możliwość podnoszenia kwalifikacji,

➡ prywatną opiekę medyczną, kartę sportową,

➡ przyjazną atmosferę pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na maila mjanota@polcan.pl

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki, Polska, Europa
Kręta 4, 05-850

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 355
Wyświetlony: 245
Wygasa: 1 miesiąc i 1 tydzień od teraz

  • ONLINE Germany z pełną ofertą w końcu w Polsce

    Firma ONLINE została założona w 1991 roku w Neumarkt w Niemczech przez Aleksandrę i Thomasa Batsch. Od samego początku przyświecała jej jeden cel - produkować funkcjonalne i piękne pióra bardzo dobrej jakości. Czy im się to udało. Już dziś przekonać się o tym może także rynek polski.

    Więcej…
  • Kalendarze Paperblanks na rok 2017

    Jeśli lubisz posiadać kalendarz "z klasą", wyjątkowy i wyróżniający się - rozważ zakup tego, który w tym roku wyjdzie z linii produkcyjnej marki Paperblanks. To produkty nie tylko eleganckie, ale także będące kontynuacją tradycji pierwszych ksiąg.