Starszy Kupiec

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt marta.rosocha@gmail.com
Dodane 1 miesiąc i 4 dni temu

Polska firma o ugruntowanej pozycji rynkowej poszukuje pracownika na stanowisko: STARSZY KUPIEC

Kluczowe zadania:

  • dostosowywanie asortymentu do potrzeb rynku oraz strategii firmy
  • poszukiwanie i wybór dostawców spełniających warunki techniczne, logistyczne, jakościowe oraz w zakresie konkurencyjności

Wymagania:

  • talent i pasja w dokonywaniu zakupów
  • znajomość branży artykułów biurowych i szkolnych
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość Excela na poziomie zaawansowanym

Oferujemy:

  • stabilne miejsce pacy w firmie o ugruntowanej pozycji i dynamicznym rozwoju
  • wynagrodzenie – budżet 10.000 zł

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres marta.rosocha@gmail.com lub o kontakt telefoniczny pod numerem 512012473

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 312
Wyświetlony: 784
Wygasa: 1 miesiąc i 1 tydzień od teraz

  • FIORELLO uhonorowana Złotą Siódemką

    Z przyjemnością informujemy, że seria FIORELLO firmy KW trade została uhonorowana wyróżnieniem Złota Siódemka artykułów biurowo-szkolnych 2014 przyznawanej przez TV.Expo.

    Więcej…
  • Marka Noster sprzedana!!

    Niemalże na każdych targach organizowanych przez hurtownie w całej Polsce nasza redakcja miała przyjemność spotykać zespół handlowców z łódzkiej firmy A7, która na rynku oferowała od wielu lat między innymi markę Noster. Specjalizująca się w imporcie firma od listopada 2016 roku nie jest już dystrybutorem artykułów szkolnych logowanych tą marka. Od 4 listopada to  firma Interdruk SA jest jej właścicielem.