SZEF SPRZEDAŻY PRODUKTÓW BIUROWYCH

Dam pracę Dodaj do ulubionych
Kontakt praca@leviatan.pl
www.leviatan.pl
Dodane 1 miesiąc i 2 tygodnie temu

Dystrybutor art. biurowych i szkolnych poszukuje osoby na stanowisko
Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zakres obowiązków:

  • realizacja planów sprzedaży
  • zarządzanie i koordynacja pracy zespołu handlowego
  • ustalanie warunków współpracy i umów handlowych dystrybutorów
  • organizowanie szkoleń produktowych
  • coaching i wizyty handlowe
  • koordynacja marketingu
  • nadzór nad wycenami
  • udział w rozbudowie oferty produktowej

Wymagania:

  • dyspozycyjność, komunikatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku, samodzielnej organizacji czasu pracy
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w branży będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność obsługi programów biurowych
  • osoba niepaląca
  • mile widziana znajomość języków obcych

Oferujemy:

  • ambitną i stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia

Aplikacje (CV i list motywacyjny) prosimy przesyłać klikając
przycisk APLIKUJ.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Lokalizacja

Bielsko - Biała, Polska, Europa
Rudawka 88, 43-300

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 352
Wyświetlony: 369
Wygasa: 1 miesiąc i 1 tydzień od teraz

  • Kupuj i wygrywaj torby 2D

    Noszą je z dumą za granicą projektanci, osoby pracujące w reklamie, dziennikarze, studenci - wszyscy, którzy chcą się w jakiś sposób wyróżniać. Torby 2D Narcissus, które od kilku miesięcy oferuje firma Sztuka Rodzinna zdecydowanie to zapewniają. Są kolorowe, ładne i wyglądają niczym wycięte z kreskówek albo komiksów.

    Więcej…
  • E-rewolucja w sklepach. Koniec z papierowymi paragonami

    Kasy fiskalne będą działały on-line; dzięki temu klienci będą mogli otrzymywać paragony przez internet, a firmy nie będą musiały przechowywać papierowych rolek z paragonami - poinformował PAP wiceminister rozwoju Tadeusz Kościński.