Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


PIŁKA FUZZY BALL S'COOL WHITE SHEEP

Sprzedam Dodaj do ulubionych
Cena: 29,00 PLN
Kontakt LEVIATAN - POLIGRAFIA Spółka z o. o.
Bielsko-Biała 43-300
ul. Rudawka 88
tel.+48 (033) 443 21 00
http://leviatan.pl/
Dodane 1 miesiąc i 3 tygodnie temu

Opis

Piłki FuzzyBall zyskały wielu fanów. Miękkie, przyjemne w dotyku, dla małego i dużego. To coś więcej niż tylko piłka.

Bardzo lekka i miękka zabawka stworzona została by połączyć funkcjonalność piłki i przytulanki. Wypełnione powietrzem piłki idealnie nadają się do zabawy już od najmłodszych lat. Zewnętrzna warstwa pokryta jest futerkową powłoką, a oferta kolorystyczna piłek jest bardzo szeroka. Charakterystyczna mina na każdej z nich dodatkowo stymuluje dziecko.

Obecnie na rynek trafiły nowe modele piłki FuzzyBall z wesołą owieczką w kolorze czarnym lub białym. Średnica produktu to 23 cm.

Informacje dodatkowe

Width: 23 cm.
Length: 23 cm.
Zalety/ atuty Idealna zabawka dla każdego.

Lokalizacja

Bielsko - Biała, Polska, Europa
ul. Rudawka 88, 43-300

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 348
Wyświetlony: 224
Wygasa: 2 msc. i 1 tydzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • ACCO kupuje Esselte!!

    24 października 2016 roku - firma ACCO Brands Corporation ogłosiła, że podpisała ostateczną umowę nabycia Esselte Group Holdings AB. Wartość transakcji opiewa na $ 333 mln. Głównym celem takiego przedsięwzięcia jest połączenie aktywności Esselte z dotychczasowymi operacjami europejskimi ACCO oraz stworzenie pozycji ogólnoeuropejskiego lidera w markowych produktach biznesowych.

    Więcej…  
  • Solidarność podatkowa w handlu materiałami eksploatacyjnymi

    Z dniem 1 lipca 2015 r. katalog towarów objętych mechanizmem odpowiedzialności solidarnej na gruncie podatku VAT został rozszerzony m.in. o następujące towary (nazwane „towarami wrażliwymi”): materiały eksploatacyjne do drukarek (tonery bez głowicy drukującej do drukarek i do maszyn do automatycznego przetwarzania danych, kasety z tuszem bez głowicy do drukarek i do maszyn do automatycznego przetwarzania danych, kasety z tuszem i głowicą drukującą do drukarek i do maszyn do automatycznego przetwarzania danych, tonery z głowicą drukującą do drukarek i do maszyn do automatycznego przetwarzania danych)... Z czym to się wiąże w naszej branży?

    Więcej…