Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


PLECAK GET DIRTY®

Sprzedam Dodaj do ulubionych
Cena: 69,00 zł PLN
Kontakt Get-Dirty
Poznań
Polska
Zadzwoń do nas: +48 514 319 900
Napisz do nas: monika.getdirty@gmail.com
https://getdirty.eu
Dodane 3 msc. i 11 godz. temu

Opis

Plecak Get Dirty®

Plecak dla najmłodszych na wyprawy małe i duże. Pomieści niezbędną butelkę wody i zabawki.

Wykonany z lekko usztywnionego Tyvek'u, który może być prany w 30° w pralce. Umożliwia to odświeżenie i pozbycie się jakichkolwiek śladów użytkowania lub plam.

Posiada Certyfikat Oeko-Tex Standard 100 (Tekstylia Godne Zaufania) - pobierz tutaj

Na przyjęcie do rodziny GetDirty zasłużył z powodu możliwości personalizacji, można bowiem po nim rysować pisakami i malować farbami, a po skończonej zabawie czy zmianie koncepcji dot. ozdobienia plecaka można go wyprać w pralce i realizować nowy pomysł. 

Uwolnij z dzieckiem pokłady kreatywności, koloruj i baw się na całego!


Produkt dostępny w wybranych sklepach.

Chcesz wprowadzić go do swojej oferty? Napisz: monika.getdirty@gmail.com

 

7k46Dek-ARthOKUVhWvbQJSfafhzhrC9ZdKGDGGt

 

 

Informacje dodatkowe

Gwarancja 2 lata.
Zalety/ atuty - bezpieczny nawet dla wymagającej skóry alergików, - lekki i wytrzymały - przepuszczający powietrze i parę wodną - wielokrotnego użytku, może być prany w pralce w temperaturze 30 stopni - można go poddać recyklingowi i jest przyjazny środowisku

Lokalizacja

Poznań, Polska, Europa
Powstańców Wielkopolskich 51, 62-060

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 461
Wyświetlony: 224
Wygasa: 3 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Systematyczne powtarzanie jest podstawą do utrwalenia nawyków językowych

    Szkoda, że w latach, gdy uczęszczałam do szkoły, zeszyty nie były pełne notatek, które mogłyby mi pomóc w zapamiętaniu takich definicji jak: przydawka, partykuła i bliżej mi obce wyrazy. Nie ukrywam - lekcje języka polskiego nie były moimi ulubionymi. A mogło być inaczej...

    Więcej…  
  • Internet i nowe technologie zmieniają polski system edukacji.

    Kształtowanie kompetencji cyfrowych u dzieci można zacząć już w podstawówce. Nauka programowania nie tylko pozwala im rozwinąć logikę i kreatywność, lecz także jest korzystna z punktu widzenia przyszłości rynku pracy. Dlatego Fundacja Orange prowadzi rekrutację do dwóch programów edukacyjnych, w których łącznie 400 szkół podstawowych dostanie wsparcie finansowe i merytoryczne w nauczaniu programowania i robotyki. Takie lekcje prowadzi już kilkadziesiąt placówek w całej Polsce. Kolejne mogą zgłaszać się do końca kwietnia. 

    Więcej…