Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Jeśli lubisz posiadać kalendarz "z klasą", wyjątkowy i wyróżniający się - rozważ zakup tego, który w tym roku wyjdzie z linii produkcyjnej marki Paperblanks. To produkty nie tylko eleganckie, ale także będące kontynuacją tradycji pierwszych ksiąg.

W naszej redakcji w 2016 roku wszyscy zdecydowali się na korzystanie z kalendarzy nie czarnych, nie ze skóry ani nawet typowych biurowych. W tym roku nasze kalendarze były wyjątkowe, bo sygnowane ponadczasową marką Paperblanks, która poprzez wprowadzenie elementów średniowiecznej manufaktury tworzy dzieła z nutką nowoczesnego stylu. Kontynuując swoją tradycję, na rynku właśnie pokazała się najnowsza kolekcja kalendarzy na 2017 rok. Dystrybuowana przez firmę Sztuka Rodzinna, marka Paperblanks dostępna jest w największych sklepach papierniczych, księgarniach oraz ekskluzywnych sieciach. W najnowszej serii, dedykowanej kolejnym miesiącom zbliżającego się roku, nie tylko okładki są wyjątkowe. Od wielu lat producent wewnątrz kalendarzy wykorzystuje kartki wykonane z wysokiej jakości papieru bezkwasowego w kolorze ecri.

Co ważne - kalendarze Paperblanks posiadająca niesamowitą w dotyku fakturę. Są pięknie zdobione wzorami kwiatów, zwierząt, ludzi lub wzorowanymi na arcydziełach sztuki introligatorskiej z XIII-XIX wieku. Okładka wytłaczana jest w unikatowe wzory wyostrzone złotą, srebrną lub kolorową folią.


 

 

Kalendarz 2017 Laulima ekskluzywnej marki Paperblanks. Każdy tydzień jest rozplanowany na dwóch stronach. Opisy w języku angielskim. Dodatkowo 2 wstążki jako zakładki. Okładka twarda wytłaczana, pięknie zdobiona, posiadająca niesamowitą w dotyku fakturę. Na wewnętrznej stronie okładki umieszczona jest koperta na drobne notatki oraz mały skorowidz. W środku kalendarza dodatkowe karty z ogólnymi międzynarodowymi informacjami na temat świąt w poszczególnych państwach, zmian godzin stref czasowych, ogólnych przeliczników rozmiarów ubrań i butów. Zamknięcie na elastyczną gumkę.

 

 

 

 


Większość notatników Paperblanks posiada eleganckie zapięcie na haczyk magnetyczny, klapę z magnesem, która szczególnie sprawdza się w praktyce, wytrzymały pasek skórzany z magnesem lub elastyczną gumkę. Na wewnętrznej stronie okładki umieszczona jest koperta na drobne notatki oraz mały skorowidz, w którym możemy przechowywać notatki, które wykorzystywać będziemy w kolejnych latach.


 

 

 

Kalendarz 2017 Rosa - to kolejna propozycja marki Paperblanks. Każdy tydzień jest rozplanowany na dwóch stronach. Opisy w języku angielskim. Dodatkowo 2 wstążki jako zakładki. Okładka twarda wytłaczana, pięknie zdobiona, posiadająca niesamowitą w dotyku fakturę. Na wewnętrznej stronie okładki umieszczona jest koperta na drobne notatki oraz mały skorowidz. 

 

 

 

 


W środku kalendarza umieszczone zostały dodatkowe karty z ogólnymi międzynarodowymi informacjami na temat świąt w poszczególnych państwach, zmian godzin stref czasowych, ogólnych przeliczników rozmiarów ubrań i butów. Dla ciekawskich zamieszczony jest z tyłu opis artystycznego pochodzenia okładki notatnika, gdyż każda z nich ma swoją historię.

Zapewniamy, że w różnorodności dostępnych wzorów okładek kalendarzy Paperblanks każdy znajdzie coś dla siebie.

Pełna oferta kalendarzy dostępna jest na stronie dystrybutora - firmy Sztuka Rodzinna >> http://www.sztukarodzinna.eu/f,42,kalendarze-paperblanks.html 

Wybrane ogłoszenia

Nowa oferta w marce KMP.
Wysokogatunkowa Arabika 100% ciemno palona.
Nowy komplet 12 marketów marki PENMATE.
Kawa wygodnych opakowaniach o pojemności 250g
Szeroka oferta kolorowych, pluszowych akcesoriów.
Szeroka oferta etykiet samoprzylepnych w różnych r ...
Alternatywa dla niszczarek.
BLOCZEK D.RECT 75x75mm 9x25K MAGIC TODAY
Zestawy do biuraZestawy do biura
Sprzedam162,80 PLN (bez VAT)
Przepiękne zestawy w wyrazistych kolorach.
Kolorowe korektory w taśmie.
2 kolory w jednym zakreślaczu.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Przygarnij Zwierzaka - także do szkoły

    Kto z nas nie kocha zwierząt... Kto z nas nie uśmiecha się na widok słodkich pyszczków szczeniaków? My na pewno tak. Seria zwierzaki jest już znana na naszym rynku od dłuższego czasu, ale nadal cieszy się wyjątkowym zainteresowaniem. Jest niezaprzeczalnie ponadczasowa i bardzo wdzięczna.

    Więcej…  
  • Rafcom zaprasza do Portugalii

    Już tylko 3 miesiące zostały do finału akcji promocyjnej firmy Rafcom. Idąc za pozytywnym doświadczeniem zeszłego roku, gdy do Maroka pojechało kilkanaście osób z naszej branży, w tym roku Zarząd firmy pragnie ponowić akcję. 

    Więcej…