Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Ombre fryzury, ombre paznokcie, ombre... Cieniowanie kolorami od najjaśniejszego do ciemniejszego odcienia od zeszłego roku zawojowało rynek mody. W tym roku trend ten przenosi się do branży papierniczej i to za pośrednictwem firmy Hamelin.

Kochamy kolory! A gdy mamy je w tylu odcieniach to świat wydaje się piękniejszy. 

Nowa seria zeszytów i brulionów właśnie trafia na półki sklepowe. Wydaje się być hitem sprzedażowym zbliżającego się sezonu B2S jak zapowiada Anna Jerzmanowska, Dyrektor Marketingu w Hamelin Polska Sp. z o.o.

- To naprawdę wyjątkowa kolekcja. Kolorowa, wykonana z bardzo wysokiej jakości papieru, niepowtarzalna - zapewnia Anna Jerzmanowska.

Sprawdziliśmy!

Zeszyty i bruliony Ombre marki Top 2000 to kolekcja z piękną, lakierowaną okładką z kolorowym nadrukiem. Wszystkie posiadają zszywany grzbiet co zapewnia ich długą żywotność. Twarde okładki brulionów pokryte są folią laminującą. To gwarantuje nie tyko ich ładny wygląd, ale także praktyczność.

W ofercie firmy Hamelin dostępne są obecnie cztery różne kolory: pomarańcz, fiolet, niebieski i zielony. Wszystkie oferowane są zarówno w formacie A5 – 60 kartek oraz A4 -  80 kartek. Gramatura papieru: 60g. Liniatura: Kratka

 

Producent: Hamelin/Top 2000

Strona www: http://www.hamelinbrands.pl/

Wybrane ogłoszenia

Plastyczna masa w stanie gotowym do użycia, twardn ...
Dystrybutor art. biurowych i szkolnych poszukuje p ...
Mini-pudełeczka z wesołymi minkami znanymi nam z i ...
Firma Smart Digital Media - właściciel marki INKdi ...
Nowość w ofercie Tadeo-Trading.
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
Firma Rafcom, w związku z rozwojem, poszukuje prac ...
Dystrybutor art. biurowych i szkolnych poszukuje p ...
Elegancki metalowy długopis w 6 pastelowych kolora ...
Firma Polcan poszukuje pracownika!
Genialny produkt dla każdego. Idealne jako siedzis ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowy Zarząd OSAA

    Z dniem 1 stycznia 2018 roku nastąpiła zmiana w Zarządzie sieci biuroserwisowej OSAA. Po rocznej prezesurze Piotr Krupka oddał władanie siecią w nowe ręce.

    Więcej…  
  • Nowy Pakiet ScanSnap SDK

    Dzięki nowemu pakietowi narzędzi deweloperskich ScanSnap (ScanSnap Software Development Kit - SDK) opracowanemu przez Fujitsu, integratorzy systemów, niezależni dostawcy oprogramowania i deweloperzy będą mogli tworzyć zintegrowane aplikacje dla skanerów ScanSnap i rozwiązania do skanowania dokumentów idealnie dopasowane do potrzeb klientów. Pakiet ScanSnap SDK jest częścią inicjatywy “Developer & Integrator Program”, w skład której wchodzą również narzędzia deweloperskie dla innych produktów z serii „fi” i skanerów sieciowych.

    Więcej…