Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Asarto do Brothera

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Polcan Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością SKA

Siedziba firmy:
ul. Kręta 4,
05-850 Ożarów Mazowiecki
https://esklep.polcan.pl
Dodane 3 msc. i 2 tygodnie temu

Opis

Portfolio produktów Asarto rozszerzyło się o kolejną nowość dedykowaną posiadaczom drukarek atramentowych Brother DCP-J315W, DCP-J125,DCP-J515W oraz MFC-J265W i MFC-J415W.

Zestaw tuszów o symbolach AS-B985BK (wkład czarny) oraz AS-B985C/M/Y (wkłady kolorowe) to trafny wybór dla zwolenników oszczędnych rozwiązań, przy zachowaniu wysokiej jakości wydruku. Wydajność tuszów kształtuje się na poziomie 1222 stron (dla wkładu czarnego) oraz aż 1527 stron (dla wkładów kolorowych). Produkty objęte są dożywotnią gwarancją. Ich użycie nie narusza warunków gwarancji producenta OEM.

Wybierz oszczędność w najwyższej rozdzielczości

Informacje dodatkowe

Gwarancja Dożywotnia gwarancja.
Zalety/ atuty Oszczędność przy zachowaniu wysokiej jakości.

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki, Polska, Europa
Kręta 4, 05-850

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 310
Wyświetlony: 520
Wygasa: 2 msc. i 1 tydzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Kładziemy nacisk na internet

    Z dniem 1 stycznia 2017 roku stanowisko Prezesa Zarządu sieci OSAA objął Piotr Krupka z firmy Optim z Miastka. Czyżby to był znak nowego, młodszego pokolenia, które zmieni bieg historii w naszej branży? 

    Więcej…  
  • Zabudowa projektora w salonie. Kino estetycznie dojrzałe

    Realizując swoje marzenie o prawdziwym kinie domowym, nie możemy zapomnieć o właściwej aranżacji projektora. Jak więc zamontować go w taki sposób, by sprawiał jak najwięcej radości?

    Więcej…