Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


BLOCZEK D.RECT MAGIC

Dodaj do ulubionych
Kontakt LEVIATAN - POLIGRAFIA Spółka z o. o.
Bielsko-Biała 43-300
ul. Rudawka 88
tel.+48 (033) 443 21 00
https://www.leviatan.pl/
Dodane 1 miesiąc i 1 tydzień temu

Opis

BLOCZEK D.RECT 75x75mm 9x25K MAGIC

W ofercie firmy Leviatan - Poligrafia pokazały się nowe karteczki do zapisywania notatek. Dziewięcio- kolorowe z unikalnym sposobem klejenia. Aby oderwać jedną karteczkę, nie ma konieczności rozrywania całego bloczka.
- rozmiar: 75 x 75 mm
- 9 kolorów po 25 karteczek

Produkt dostępny już w systemie B2B. Zarejestruj się, aby mieć dostęp do hurtowych cen.

Informacje dodatkowe

Gwarancja Bloczek nie rozkleja się przy wyrywaniu jednej karteczki.
Zalety/ atuty Dużo kolorów.

Lokalizacja

Bielsko - Biała, Polska, Europa
Rudawka 88, 43-300

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 443
Wyświetlony: 309
Wygasa: 3 msc. i 3 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • XIII majówka OSAA - videorelacja

    Czerwcówko-majówka za nami. OSAA - jej organizator - niezmiennie od 13 lat właśnie tuż przed wakacji zbiera w jednym miejscu najważniejszych dostawców, najlepsze media i oczywiście firmy zrzeszone w niej. Po raz pierwszy organizowane w czerwcu spotkanie nie różniło się o tych z ostatnich kilku lat, z tym wyjątkiem, że po raz kolejny został pobity rekord sprzedażowy. 

    Więcej…  
  • Tablice interaktywne czyli „Nie taki diabeł straszny jak go malują”.

    Tablice interaktywne budzą skrajne uczucia wśród nauczycieli. Jedni są zachwyceni i chcą na nich pracować, inni zaś z obawą podchodzą do tematu. Do tej pory tablica kojarzyła się z pylącą kredą i mokrą gąbką. Ta opinia już dawno nie funkcjonuje. Teraz tablice mają gładkie powierzchnie kredowe lub suchościeralne białe do pisania mazakami. Można wybierać spośród różnych wzorów liniatury: kratka, linia, trójlinia, pięciolinia czy układ współrzędnych. Ale nie o takich tablicach będziemy pisać. Dziś bierzemy pod lupę tablicę interaktywną.

    Więcej…