Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Chusteczki d.rect

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt LEVIATAN - POLIGRAFIA Spółka z o. o.
43-300 Bielsko-Biała
Rudawka 88
tel.:+48 33 443 21 00
http://sklep.leviatan.pl
Dodane 1 tydzień i 4 dni temu

Opis

Uniwersalne chusteczki do czyszczenia

Idealne do czyszczenia powierzchni plastikowych oraz metalowych. Antystatyczne. Uniwersalne, skutecznie usuwają różnego rodzaju plamy i zabrudzenia. Przyjazne środowisku - ulegają biodegradacji. Nie zawierają etanolu. Dostępne w wygodnym opakowaniu po 100 szt. 


REKLAMA

First Slide

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Aż 100 chusteczek w dyspenserze.

Lokalizacja

Bielsko - Biała, Polska, Europa
Rudawka 88, 43-300

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 528
Wyświetlony: 75
Wygasa: 5 msc. i 3 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zadbaj o dane pracując w domu

    Pracujesz w domu? Przygotowując prezentację, pisząc pracę magisterską, tworząc post na bloga czy po prostu odpisując na wiadomość - istotne jest zadbanie o bezpieczeństwo tworzonych danych. Wystarczy bowiem chwila nieuwagi, awaria prądu lub jakikolwiek inny przypadek, aby skutecznie pozbawić nas efektów pracy, której nierzadko poświęciliśmy nawet kilka godzin.

    Więcej…  
  • Czy polska szkoła jest gotowa na generację Z?

    Wyniki badania „Generacja Z od A do Z” przeprowadzonego przez Gemius Polska na zlecenie platformy edukacyjnej Squla.pl wykazały, że aż 68% dzieci w wieku od 6 do 12 lat korzysta z urządzeń cyfrowych jako pomocy w nauce. Co jeszcze o młodym pokoleniu mówi pierwszy w Polsce raport o generacji Z? 

    Więcej…