Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Chusteczki d.rect

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt LEVIATAN - POLIGRAFIA Spółka z o. o.
43-300 Bielsko-Biała
Rudawka 88
tel.:+48 33 443 21 00
http://sklep.leviatan.pl
Dodane 2 msc. i 2 tygodnie temu

Opis

Uniwersalne chusteczki do czyszczenia

Idealne do czyszczenia powierzchni plastikowych oraz metalowych. Antystatyczne. Uniwersalne, skutecznie usuwają różnego rodzaju plamy i zabrudzenia. Przyjazne środowisku - ulegają biodegradacji. Nie zawierają etanolu. Dostępne w wygodnym opakowaniu po 100 szt. 


REKLAMA

First Slide

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Aż 100 chusteczek w dyspenserze.

Lokalizacja

Bielsko - Biała, Polska, Europa
Rudawka 88, 43-300

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 528
Wyświetlony: 265
Wygasa: 3 msc. i 1 tydzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Niewykorzystane dane w naszych firmach

    Według firmy analitycznej Gartner, średnio około 80% danych w firmach uznaje się za nieustrukturyzowane. Ale co to znaczy? Czym są te dane, które próbujemy uporządkować?   

    Więcej…  
  • Coraz częściej to pracownicy wybierają pracodawcę.

    Najniższe od niemal 27 lat bezrobocie  w Polsce powoduje, że punkt ciężkości w relacjach między pracodawcami a zatrudnionymi przesuwa się w stronę pracowników. Ich oczekiwania rosną. Chcą nie tylko wyższych pensji i korzyści pozapłacowych. Oczekują też traktowania po partnersku, również wtedy, gdy dopiero aplikują na dane stanowisko. To dlatego firmy zmieniają proces rekrutacji. IKEA otworzyła Twoje Studio Pracy, w którym jeszcze przed rozpoczęciem pracy kandydaci będą mogli sprawdzić, na czym ona w rzeczywistości polega.

    Więcej…