Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Diabelskie długopisy

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


TADEO Trading sp. z o.o.

ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22) 7439540, 7439541
e-mail: info@tadeo.com.pl
https://tadeo.com.pl/
Dodane 6 msc. i 3 tygodnie temu

Opis

Długopis ścieralny Devi


Te kolorowe i fantazyjne długopisy z nowej serii Flexi Abra marki Penmate posiadają niezwykłą nasadką w formie zabawnego diabełka. Nauka w szkole wcale nie musi być nudna. Te wesołe długopisy do pisania powinny znaleźć się w piórniku każdego  dziecka. Ten oryginalny długopis ozdobiony motywem diabełka spodoba się każdemu małemu uczniowi.

Długopis jest ścieralny dzięki umieszczonej gumce.
Seria posiada wiele kolorów i wzorów.

TT7850
Penmate długopis scieralny
Flexi Abra Kolori Devi
EAN: 5906910822143

Dystrybutor: Tadeo-Trading

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Długopis dostępny w wielu kolorach i opcjach graficzny. Jest wymazywalny.

Lokalizacja

Europa
Mechaników 12 B , 03-684

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 500
Wyświetlony: 752
Wygasa: 3 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Tablety trzeba ładować

    Rynek tabletów stale dynamicznie rośnie. Urządzenia cieszą się zainteresowaniem nie tylko użytkowników indywidualnych, ale także trafiają do placówek oświatowych. Nic w tym dziwnego,  bo trudno im odmówić atutów, także tych edukacyjnych. Mają jednak jedną, zasadniczą wadę, która dotyczy wszystkich elektronicznych, mobilnych urządzeń. Nienaładowane mogą rozbić każde zajęcia. Jest na to proste rozwiązanie firmy AVer – AVer TabCharge albo AVer TabSync.

    Więcej…  
  • Artystyczny kącik z myślą o rysownikach

    Tusz jest wyjątkowym środkiem wyrazu. Można go oczywiście kolorować, ale ta najszlachetniejsza forma szkicu to praca piórkiem czy stalówką, która umożliwia uzyskanie perfekcyjnych odcieni i kształtów. Rysowanie tuszem jest trudne gdy stosuje się go bez wstępnego szkicu ołówkiem. Świadomość, że kreska zostanie na zawsze to bardzo dobry bodziec. Jednak czasami nie chcemy uzyskiwać energicznych i czasem losowych efektów. Dziś w ten czarno biały obraz wpisują się pisaki czy flamastry, ale to już coś innego, jakby bardziej oswojonego. Nic nie przebije jednak czerni tuszu. Jest ona bezkonkurencyjna i żadne inne narzędzie nie da tak dobrego i głębokiego wyrazu.

    Więcej…