Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Diabelskie długopisy

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


TADEO Trading sp. z o.o.

ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22) 7439540, 7439541
e-mail: info@tadeo.com.pl
https://tadeo.com.pl/
Dodane 4 msc. i 2 tygodnie temu

Opis

Długopis ścieralny Devi


Te kolorowe i fantazyjne długopisy z nowej serii Flexi Abra marki Penmate posiadają niezwykłą nasadką w formie zabawnego diabełka. Nauka w szkole wcale nie musi być nudna. Te wesołe długopisy do pisania powinny znaleźć się w piórniku każdego  dziecka. Ten oryginalny długopis ozdobiony motywem diabełka spodoba się każdemu małemu uczniowi.

Długopis jest ścieralny dzięki umieszczonej gumce.
Seria posiada wiele kolorów i wzorów.

TT7850
Penmate długopis scieralny
Flexi Abra Kolori Devi
EAN: 5906910822143

Dystrybutor: Tadeo-Trading

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Długopis dostępny w wielu kolorach i opcjach graficzny. Jest wymazywalny.

Lokalizacja

Europa
Mechaników 12 B , 03-684

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 500
Wyświetlony: 645
Wygasa: 5 msc. i 3 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Pracownik może odmówić wykonywania pracy w upale.

    W trakcie letnich upałów na pracodawcach ciążą dodatkowe obowiązki. Zgodnie z prawem pracy, gdy temperatury sięgają określonych poziomów, muszą oni nieodpłatnie zapewnić pracownikom dostęp do zimnych napojów. Mogą także wydłużyć pracownikom przerwy tak, by w najgorętszym okresie dnia nie przebywali na słońcu. Jeżeli firmy nie zapewniają odpowiednich warunków do pracy, to pracownicy mogą odmówić wykonywania obowiązków. Za zaniedbania pracodawcy grozi też grzywna w wysokości od 1 tys. do nawet 30 tys. zł. 

    Więcej…  
  • Totalne wyklejanie w Tadeo Trading

    Uzyskanie wytrzymałego połączenia powierzchni dwóch ciał stałych bez użycia kleju jest w zwykłych warunkach raczej niemożliwe. Stąd właśnie umysł ludzki tysiące lat temu wymyślił różnego rodzaju lepiszcza pozwalające mu na złączenie materiałów codziennego użytku. Czy jednak Drogi Czytelniku zastanawiałeś się jak zaczęła się historia kleju zanim otrzymaliśmy produkt dziś dobrze nam znany? Powróćmy jakieś 4000 l.p.n.e.

    Więcej…