Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Długopis Cronix Pop

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt TADEO Trading Sp. z o.o.
ul. Mechaników 12 B (wjazd od ulicy Zadroże)
03-684 Warszawa
tel: (22)743 95 40
fax: 743 95 41
e-mail: info@tadeo.com.pl
http://www.tadeo.com.pl/
Dodane 3 msc. i 1 tydzień temu

Opis

Długopis Cronix Pop

 

Długopis automatyczny z wymiennym wkładem. Przeznaczony dla uczniów w szerokiej kategorii wiekowej. Końcówka kulkowa 0,5 mm. Nowa formuła atramentu hybrydowego opracowana przez Dong-A . Szybkoschnący, linia pisania bez pogrubień i plam.

Minimalna ilość: 12
Pakowane po 12 sztuk(i).

 Marka:

Dystrybutor: 

Znalezione obrazy dla zapytania logo tadeo trading

WAŻNA INFORMACJA DLA SKLEPÓW I HURTOWNI

Jeśli Twój sklep lub hurtownia zainteresowane są tym produktem, napisz do nas i otrzymaj próbkę do testów: editor@scanner.com.pl

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Piękny kolor oprawy.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
ul. Mechaników 12 B, 03-684

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 367
Wyświetlony: 419
Wygasa: 1 miesiąc i 3 dni od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Gazele branży PBS 2017

    „Gazele Biznesu” to najpopularniejsze i najstarsze zestawienie najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich firm. W Polsce ranking sporządza dziennik "Puls Biznesu", nieprzerwanie od 2000 roku. Podobne zestawienia sporządzają jego odpowiedniki ze Szwecji, Danii, Litwy, Łotwy, Estonii i Słowenii. Kryteria wyboru Gazel w poszczególnych krajach są dostosowane do lokalnych warunków gospodarczych, ale cel wszędzie jest ten sam: promowanie małej i średniej przedsiębiorczości.

    Więcej…  
  • Ekipa Corex uwolniła kolory

    U nas obiecanki nie cacanki. Jak już od paru dni zapowiadamy ogólnopolskie uwalnianie kolorów, tym razem pokazujemy jak Corex je uwolnił w ramach kampanii STABILO FREE YOUR TRUE COLORS.

    Więcej…