Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Długopis Cronix Pop

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt TADEO Trading Sp. z o.o.
ul. Mechaników 12 B (wjazd od ulicy Zadroże)
03-684 Warszawa
tel: (22)743 95 40
fax: 743 95 41
e-mail: info@tadeo.com.pl
http://www.tadeo.com.pl/
Dodane 1 miesiąc i 55 min. temu

Opis

Długopis Cronix Pop

 

Długopis automatyczny z wymiennym wkładem. Przeznaczony dla uczniów w szerokiej kategorii wiekowej. Końcówka kulkowa 0,5 mm. Nowa formuła atramentu hybrydowego opracowana przez Dong-A . Szybkoschnący, linia pisania bez pogrubień i plam.

Minimalna ilość: 12
Pakowane po 12 sztuk(i).

 Marka:

Dystrybutor: 

Znalezione obrazy dla zapytania logo tadeo trading

WAŻNA INFORMACJA DLA SKLEPÓW I HURTOWNI

Jeśli Twój sklep lub hurtownia zainteresowane są tym produktem, napisz do nas i otrzymaj próbkę do testów: editor@scanner.com.pl

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Piękny kolor oprawy.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
ul. Mechaników 12 B, 03-684

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 367
Wyświetlony: 247
Wygasa: 3 msc. i 1 tydzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Używanie papieru to przeżytek.

    Międzynarodowe badanie Xerox pokazuje, że blisko połowa przedsiębiorców zwróci się do resellerów szukając rozwiązań eliminujących użycie papieru w biurze. Jednocześnie ponad 80% firm z sektora MŚP chce odejść od dotychczasowego sposobu wystawiania faktur, publikowania wyników finansowych, wypełniania formularzy prawnych i HR, a zaoszczędzony czas przeznaczyć na realizację innych procesów, podaje ankieta Xerox.

    Więcej…  
  • VI edycja China Expo – China Brand Show Poland 2016 we wrześniu w Warszawie

    W dniach 15-17 września br. odbędzie się VI edycja targów China Expo – China Brand Show Poland, czyli jednego z największych wydarzeń w Polsce poświęconych współpracy biznesowej z Chinami. Impreza będzie miała miejsce w warszawskim Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa 56c. Odwiedzający będą mieli okazję m.in. do nawiązania kontaktów biznesowych z przedsiębiorcami z Chin oraz poznania specyfiki funkcjonowania rynku Państwa Środka.

    Więcej…