Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Długopis Record

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych NOWOŚĆ
Kontakt LEVIATAN - POLIGRAFIA Spółka z o. o.
43-300 Bielsko-Biała
Rudawka 88
tel.:+48 33 443 21 00
https://www.leviatan.pl/pl
Dodane 4 dni i 20 godz. temu

Opis

Długopis RECORD to dobrze znany produkt w ofercie firmy Leviatan-Poligrafia. Obecnie jednak zyskał zupełnie nowe oblicze.Tym razem na obudowie długopisu zastosowano ultra violet, który wybrany został kolorem roku 2018!

Ultra Violet ma nawiązywać do bezkresu kosmosu, inspirować do poznawania tego, co nas czeka oraz pobudzać do odkrywania świata poza ramami, które dotychczas znaliśmy. Enigmatyczne fiolety to także symbole łamiącej konwencjonalne zasady kontrkultury i indywidualności, kojarzonej z gwiazdami popkultury, jak Prince czy Jimi Hendrix. Głębia Ultra Violet ma zachęcać do eksperymentowania, przesuwania granic i nonkonformizmu.

Nowa odsłona serii długopisów Record by Leviatan cechuje się:
- długopisy są automatyczne
- mają wymienny wkład wielkopojemny LE 052
- kolor wkładu: niebieski
- obudowa dostępna jest w wielu kolorach: różowym, zielonym, szarym, turkusowym, białym i Ultra Violet. 

Display (24 sztuki) uwzględnia także: żółty, zielony, biały.

Zamknij okno

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Szeroka oferta kolorystyczna obudowy długopisu w tym najmodniejszy w tym sezonie Ultra Violet.

Lokalizacja

Bielsko - Biała, Polska, Europa
Rudawka 88, 43-300

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 491
Wyświetlony: 543
Wygasa: 5 msc. i 3 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Idealny zeszyt dla "opornych na wiedzę"

    Potęgi, całki, kolejność działań, ułamki, procenty...Kto z nas dorosłych chciałby powrócić do szkolnej ławki i być właśnie teraz przywołanym do tablicy? Czasy szkolne to cudowny okres w życiu każdego z nas, ale z lat młodości na pewno bardziej wolimy wakacje aniżeli rok szkolny.

    Więcej…  
  • Trendy Christmasworld na sezon 2016/17

    W jaki sposób będziemy aranżować dekoracje świąteczne przyszłości? Które kolory, materiały, desenie i kształty będą najmodniejsze? Dzięki nowym trendom targów Christmasworld, których motywem przewodnim jest hasło "Creating atmospheres" możliwe są zupełnie nowe rozwiązania, jak również relaksująca monotonia. Cztery nowe trendy Christmasworld na sezon 2016/17 noszą nazwy surreal laboratories, boho treasuries, quiet harmonies oraz playful possibilities.

    Więcej…