Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Kalendarz OXFORD - Artist

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Hamelin
ul. Ryżowa 49
02-495 Warszawa
https://www.my-oxford.com
Dodane 1 miesiąc i 2 dni temu

Opis

Nowa kolekcja kalendarzy Artist

Klasyczna forma, elegancki wzór i tłoczone logo prezentują się świetnie w każdej sytuacji. Kalendarze dostępne są w czterech wyrazistych kolorach – fioletowy, turkusowy, czarny oraz czerwony.

Produkt posiada trwałą, matową, twardą okładkę z zaokrąglonymi rogami oraz elastyczną gumkę chroniącą wnętrze kalendarza, jak również perforowane narożniki.

Na końcu umieszczone są przydatne mapy.

Artist występuje w 2 formatach: 10x15 oraz 15x21.

Format 15x21 wyposażony jest w strony z tagami, pozwalające na korzystanie z aplikacji Scribzee – w celu łatwego i szybkiego skanowania notatek jak również przechowywania ich w smartfonie, bądź utworzenie przypomnienia.

Zobacz pełną ofertę marki OXFORD

Katalog OXFORD 2018

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Kalendarze unisex.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Ryżowa 49 , 02-495

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 457
Wyświetlony: 312
Wygasa: 3 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • HTTPS… czyli o czym nie powiedział ci informatyk?

    Wyobrażacie sobie sytuację dokonania zakupów w sklepie internetowym, który nie chroni Waszych danych osobowych? Płacicie kartą kredytową, wszystkie dane wyciekają do Internetu i ktoś zaczyna się pod Was podszywać. Powoli tracicie pieniądze z konta, bo ktoś korzysta z Waszej karty. To i tak wydaje się najmniejszym problemem. Co jeśli użyje Waszych danych do popełnienia cyberprzestępstwa? W planach był zakup nowego telefonu a teraz, trzeba się zmierzyć z konsekwencjami swojej nieuwagi. Jak można było temu zapobiec? Proste. Wystarczyło spojrzeć, czy dany serwer posiada SSL.

    Więcej…  
  • Wirtualny spacer po targach RemaDays Warsaw

    Drogi Czytelniku, chciałbyś ponownie odwiedzić targi RemaDays i dotrzeć do swojego dostawcy? Już teraz na stronie internetowej targów została uruchomiona zakładka RemaDays Online, która umożliwi Państwu odbyć wirtualny spacer po tegorocznych wystawcach warszawskiej imprezy branżowej. 

    Więcej…