Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Kalendarze OXFORD - Flowers

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Hamelin
ul. Ryżowa 49
02-495 Warszawa
https://www.my-oxford.com/pl-pl
Dodane 3 msc. i 1 tydzień temu

Opis

Kwiecista kolekcja kalendarzy na rok 2019!!

Najnowsza seria kalendarzy marki Oxford nazwana kolekcją Flowers to kalendarze z motywami kwiatowymi na okładce, oraz niezwykle miłą, aksamitną w dotyku powłoką.

Wszystkie kalendarze są zamykane na gumkę w kolorze turkusowym, która chroni wnętrze kalendarza. Wyjątkowe okładki dostępne są aż w 4 wzorach kolorystycznych oraz 2 formatach: 10x15 lub 15x21.

Kalendarze wyposażone są w szarą wstążkę do zaznaczania, dzięki której szybko możemy odnaleźć zaznaczoną stronę. Na końcu każdego z nich umieszczone przydatne mapy.

Format 15x21 wyposażony jest także w strony z tagami, pozwalające na korzystanie z aplikacji Scribzee – w celu łatwego i szybkiego skanowania notatek jak również przechowywania ich w smartfonie, bądź utworzenie przypomnienia.

Zobacz pełną ofertę marki OXFORD

Katalog OXFORD 2018

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Szeroka i bardzo kobieca grafika.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Ryżowa 49 , 02-495

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 456
Wyświetlony: 633
Wygasa: 1 miesiąc i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Stres przyczyną 60 proc. nieobecności w pracy.

    Eksperci alarmują, że ponad połowa nieobecności pracowników może być spowodowana nadmiernym stresem. W Europie straty przedsiębiorstw z tego powodu szacowane są na 617 mld euro rocznie. Do najczęstszych czynników stresogennych zaliczane są m.in. nadmiar obowiązków i duże oczekiwania przełożonych. Osoby przeciążone i nieradzące sobie ze stresem w pracy są mniej efektywne i częściej popełniają błędy, co przekłada się na kondycję firm i niższe PKB krajów europejskich. Dlatego pracodawcy powinni wspierać pracowników w radzeniu sobie ze stresem.

    Więcej…  
  • Stora Enso otwiera Centrum Innowacji dla branży opakowań

    W listopadzie br. Stora Enso oficjalnie otworzyła Centrum Innowacji dla branży opakowań, zlokalizowane przy jej siedzibie głównej w Helsinkach. Ma ono być miejscem prowadzenia prac badawczo-rozwojowych i tworzenia innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie opakowań, przy udziale pracowników firmy, jej udziałowców oraz klientów. W skład centrum wchodzą m.in.: ośrodek projektowania opakowań, a także przestrzenie prezentacyjne wyposażone w zaawansowane technologie – dotykową oraz umożliwiającą wirtualną wędrówkę po miejscach (przede wszystkim sklepach), do których trafiają opakowania. 

    Więcej…