Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Kalendarze OXFORD - Flowers

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Hamelin
ul. Ryżowa 49
02-495 Warszawa
https://www.my-oxford.com/pl-pl
Dodane 1 miesiąc i 2 dni temu

Opis

Kwiecista kolekcja kalendarzy na rok 2019!!

Najnowsza seria kalendarzy marki Oxford nazwana kolekcją Flowers to kalendarze z motywami kwiatowymi na okładce, oraz niezwykle miłą, aksamitną w dotyku powłoką.

Wszystkie kalendarze są zamykane na gumkę w kolorze turkusowym, która chroni wnętrze kalendarza. Wyjątkowe okładki dostępne są aż w 4 wzorach kolorystycznych oraz 2 formatach: 10x15 lub 15x21.

Kalendarze wyposażone są w szarą wstążkę do zaznaczania, dzięki której szybko możemy odnaleźć zaznaczoną stronę. Na końcu każdego z nich umieszczone przydatne mapy.

Format 15x21 wyposażony jest także w strony z tagami, pozwalające na korzystanie z aplikacji Scribzee – w celu łatwego i szybkiego skanowania notatek jak również przechowywania ich w smartfonie, bądź utworzenie przypomnienia.

Zobacz pełną ofertę marki OXFORD

Katalog OXFORD 2018

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Szeroka i bardzo kobieca grafika.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Ryżowa 49 , 02-495

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 456
Wyświetlony: 509
Wygasa: 3 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Zabawki dla małego dziecka 1-3 lata

    Jeszcze zastanawiasz się nad zakupem prezentu dla dziecka? My Ci w tym pomożemy. Bezpieczne i rozwijające dziecko zabawki, na dodatek w dobre cenie, ucieszą każdego malucha. Zapraszamy do naszego przeglądu propozycji na prezent pod choinkę.

    Więcej…  
  • Czy jesteśmy bezpieczni w sieci…

    Jak wynika z badania „Internauci 2015” przygotowanego przez CBOS, w ubiegłym roku z internetu korzystało regularnie niemal 65% Polaków. Dynamiczny rozwój technologii sprawia, że korzystamy z sieci nie tylko niemal każdego dnia, ale przede wszystkim używamy w tym celu coraz większej liczby urządzeń. Co za tym idzie, jesteśmy jeszcze bardziej narażeni na wiele zagrożeń. Laptopy, komputery stacjonarne, tablety, smartfony, ale również konsole, czy telewizory, to urządzenia, poprzez które z siecią łączą się zarówno dorośli jak i dzieci. Co możemy zrobić, by minimalizować niebezpieczeństwa czyhające online i chronić siebie oraz bliskich przed ich konsekwencjami? Przede wszystkim stale pamiętać o zabezpieczaniu urządzeń i przestrzeganiu podstawowych zasad "cyfrowej higieny”, nie tylko w Dniu Bezpiecznego Internetu, ale przez cały rok.

    Więcej…