Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Kredki wykręcane Ardor

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt TADEO Trading sp. z o.o.

ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22) 7439540, 7439541
e-mail: info@tadeo.com.pl
http://tadeo.com.pl/
Dodane 4 msc. i 1 tydzień temu

Opis

Wykręcane kredki Ardor

Komplet 12 lub 24 kredek marki DONG-A to przede wszystkim żywe kolory oraz możliwość ich wykręcania. Dzięki temu, że aż 163 mm grafitu schowane jest w plastikowym opakowaniu, kredki nie łamią się w środku i na długo starczają. Cienki - 2 - milimetrowy grafit gwarantuje lekkość w rysowaniu. System wysuwania kredki jest prosty i gwarantuje niezłą zabawę. 

Kredki Ardor to propozycja marki DONG-A, która jest dystrybuowana przez firmę TADEO Trading.


O marce DONG-A

Firma Dong-A została założona w 1946 roku w Korei Południowej. Dong-A na przestrzeni lat stała się jedną z wiodących firm branży artykułów piśmiennychna rynku Koreańskim oraz niekwestionowanym liderem innowacji produktowej. W ofercie Dong-A, poza znakomitymi długopisami żelowymi znajdziecie Państwo także długopisy standardowe: atramentowe oraz hybrydowe. Firma oferuje także doskonałe markery, zakreślacze, kredki oraz produkty submarki Toru, która oferuje doskonałe kredki bezdrzewne, pisaki aromatyzowane, markery dedykowane dla dziec

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Możliwość wykręcania. Żywe kolory.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Mechaników 12 B , 03-684

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 421
Wyświetlony: 527
Wygasa: 2 tygodnie i 8 godz. od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Korektory - wymaż to, co zbędne

    Korektor to niezastąpiony pomocnik we wszelkiego rodzaju pracach biurowych i szkolnych. Szybko tuszuje popełnione w pośpiechu błędy, zachowując przejrzystość dokumentów i notatek.

    Więcej…  
  • Rodzicielnik.pl kreatywnie z JOVI

    Jesień to czas, gdy matka natura daje nam dużo naturalnych skarbów. W połączeniu z perełkami z naszej branży, chłodne wieczory mogą okazać się wyjątkowe. O tym, jak razem z dzieckiem spędzić miło czas, opowiada w swoim filmie Agnieszka Królak z portalu Rodzicielnik.pl 

    Więcej…