Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Nowość w ofercie Asarto

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Polcan Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością SKA

Siedziba firmy:
ul. Kręta 4,
05-850 Ożarów Mazowiecki
https://esklep.polcan.pl/
Dodane 3 tygodnie i 2 dni temu

Opis

Niezmiennie wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, ASARTO rozszerzyło ofertę o kolejną pozycję.

Tym razem rodzina produktów powiększyła się o o zestaw tonerów do drukarek HP. Ich wydajność przy 5% pokryciu strony A4 wynosi 2400 stron dla wkładu czarnego oraz 1800 stron dla wkładów kolorowych. Modele o symbolach AS-LH210XN, AS-LH211CN, AS-LH212YN, AS-LH213MN to propozycja skierowana do klientów szukających rozwiązań łączących wysoką jakość oraz ekonomię druku.

Tonery są w pełni kompatybilne z urządzeniami HP LaserJet Pro 200 Color M251n, M251nw oraz M276n i M276nw. Nowe produkty, podobnie jak wszystkie inne oznaczone logiem ASARTO, objęte są dożywotnią gwarancją, co zapewnia bezpieczeństwo ich użytkowania. Dzięki restrykcyjnym testom zgodnym z normą ISO 24711, użycie tonerów nie narusza także warunków gwarancji producenta OEM.

 

Informacje dodatkowe

Gwarancja Dożywotnia gwarancja.
Zalety/ atuty Wydajność przy 5% pokryciu strony A4 wynosi 2400 stron dla wkładu czarnego oraz 1800 stron dla wkładów kolorowych.

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki, Polska, Europa
Kręta 4, 05-850

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 318
Wyświetlony: 85
Wygasa: 2 msc. i 1 tydzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Kompetencje przyszłości – jakie umiejętności rozwijać, by odnosić sukcesy na rynku pracy?

    Zaledwie 30% Polaków poszerza swoje umiejętności w zakresie wykonywanej pracy, a 20% uczęszcza na kursy i szkolenia podnoszące kompetencje pracownicze – wynika z raportu „Aktywni + Przyszłość Rynku Pracy” zrealizowanego przez serwis z ogłoszeniami o pracę Gumtree.pl1. Analitycy rynku pracy już teraz zauważają lukę między umiejętnościami pracowników a wymaganiami pracodawców. Problemem może być brak myślenia rozwojowego wśród Polaków i zamykanie się w ramach wyuczonego zawodu.

    Więcej…  
  • Wakacyjna walizka z etykietami

    W sezonie wakacyjnym nie jest łatwo skupić się na służbowych obowiązkach. Rozumieją to zarówno ci, którzy niedawno wrócili z urlopu, jak i osoby właśnie przygotowujące się do podróży. Istnieją jednak tematy, które znajdują odzwierciedlenie i w życiu zawodowym i w prywatnym.

    Więcej…