Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Papierowe torby na walentynki

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych NOWOŚĆ
Kontakt Torby papierowe - Mer-Plus
+48 22 783 37 02
info@torbypapierowe.waw.
http://torbypapierowe.warszawa.pl/
Dodane 6 dni i 3 godz. temu

Opis

Torby na Walentynki to kolejny dział toreb okolicznościowych.

Kolekcja ręcznie zdobionych toreb rozrastała się powoli. Z biegiem lat wzory zmieniały się i udoskonalały. Firma Mer-Plus tworzyła tę kolekcję z myślą o radości „Walentynek” obdarowanych przez swoje drugie połówki, aby także opakowanie prezentu cieszyło.

Wszystkie torby na Walentynki powstają z jednokolorowych toreb papierowych. Jest to baza pod wszystkie torby okolicznościowe. Wzmocnione dno i usztywnienia górnej zakładki dają pewność o solidności i wytrzymałości torby.

Wzór dopasowany jest do koloru torebki. I co najważniejsze wszystkie torby na Walentynki są malowane ręcznie przez co każdy wzór otrzymuje wyjątkowość i unikalność pracy ręcznej.

Torby hand made lux na Walentynki pracownicy firmy Mer-Plus malują we WSZYSTKICH !!! podstawowych rozmiarach dostępnych w tabeli rozmiarów – kliknij tu

torby na walentynki misie torby na walentynki 3
 
torby na walentynki 2 Torby na walentynki 1
 
torby na walentynki 5 torby na walentynki 6
 
torby na walentynki

Istnieje możliwość na indywidualne zamówienie namalowanie danego wzoru na innym kolorze torby papierowej.

Indywidualne zamówienia na konkretny wzór realizowany jest po ustaleniu z przedstawicielem handlowym . KONTAKT

Prosimy zwracać uwagę na rejonizację przedstawicieli firmy Mer-Plus.

Produkcja i zdobienie – realizacja zamówień

 1. Dział handlowy pomaga przy dobraniu odpowiedniego rozmiaru torby papierowej, proponuje wzory które najbardziej będą pasować do koloru torby wybranego przez klienta. Ustala ceny i czas realizacji.
 2. Po złożeniu zamówienia na torby papierowe i ustaleniu jaki wzór/wzory mają się na nich znajdować, zlecenie idzie do realizacji.
 3. Na magazynie są przygotowywane torby z zamówienia i wydawane na produkcję do etapu ręcznego zdobienia.
 4. Zdobienie ręczne wykonują wysoko utalentowane plastycznie Panie, które nanoszą różnymi metodami wzory. Zazwyczaj wykonywane są one farbami firmy JOVI przy użyciu pędzelków, a potem obrabiane, ewentualnie dokładane są dodatki typu kamienie szklane bądź sztuczne cyrkonie.
 5. Ręcznie zdobione torby papierowe są potem suszone na specjalnych suszarkach, zbierane i pakowane po 10 sztuk w miksie kolorystycznym i wzorniczym w foliową torebkę.
 6. Takie paczki są przetransportowane na magazyn gdzie pakowane są w kartony zbiorcze i czekają na odbiór ich przez kuriera.

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Ręczna robota. Wysoka jakość wykończenia.

Lokalizacja

Sulejówek, Polska, Europa
Rataja 7B, 05-070

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 604
Wyświetlony: 62
Wygasa: 8 msc. i 18 godz. od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Raport Paperhat Poland – zużycie papieru do celów marketingowych

  Firma Paperhat Poland w lipcu i sierpniu 2014 roku realizowała badania wśród polskich firm, w zakresie wykorzystywania papieru do celów marketingowych. W badaniu wzięło udział ponad 50 organizacji, które odpowiedziały na pytania związane z drukiem, jego zarządzaniem i gadżetami reklamowymi. 

  Więcej…  
 • Najważniejsze zmiany w 2017 roku - ważne dla przedsiębiorców

  Rok 2016 pod wieloma względami był rokiem przemian w naszym kraju. Czy dobrych? Nie nam to oceniać, jednakże wraz z nimi nieuniknione było wprowadzenie kolejnych, w celu unormowania bilansu finansowego w Polsce.

  Więcej…