Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Pisak dwustronny Dong-A

Dodaj do ulubionych NOWOŚĆ
Kontakt MASZ PYTANIA? SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


TADEO Trading sp. z o.o.

ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22) 7439540, 7439541
e-mail: info@tadeo.com.pl
https://tadeo.com.pl/
Dodane 6 dni i 26 min. temu

Opis

Pisak dwustronny Twin Name Pen 2 marki Dong-A.

Komplet 12 sztuk pisaków permanentnych, dwustronnych z szybkoschnącym tuszem na bazie alkoholu. grubsza końcówka 4 mm i cieńsza 1 mm zapewniają precyzję zastosowania. 

Idealne do znakowania na szkle, drewnie, metalu i innych rodzajach powierzchni, również do kolorowania u rysowania. W zestawie 12 żywych, niegasnących kolorów. 

Pisaki pakowane są w polipropylenowe pudełko z zawieszką. 

Produkt wolny od halogenów.

Firma Dong-A została założona w 1946 roku w Korei Południowej. Dong-A na przestrzeni lat stała się jedną z wiodących firm branży artykułów piśmiennychna rynku Koreańskim oraz niekwestionowanym liderem innowacji produktowej.
W ofercie Dong-A, poza znakomitymi długopisami żelowymi znajdziecie Państwo także długopisy standardowe: atramentowe oraz hybrydowe. Firma oferuje także doskonałe markery, zakreślacze, kredki oraz produkty submarki Toru, która oferuje doskonałe kredki bezdrzewne, pisaki aromatyzowane, markery dedykowane dla dzieci.

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Mocne, żywe kolory.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Mechaników 12 B , 03-684

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 545
Wyświetlony: 72
Wygasa: 4 msc. i 1 tydzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Biuro multikulti, czyli spotkanie pokoleń i różnych kultur pracy

    X, Y, Z – różne pokolenia, potrzeby i oczekiwania, ale też odmienna kultura pracy i style zarządzania. Podczas gdy „iksy” powoli odchodzą ze stanowisk menedżerskich, ustępując miejsca millenialsom, najmłodsi pracownicy śmiałym krokiem wkraczają na rynek pracy. Pierwsze „zetki” zawitały do świata biznesu już w 2015 roku. Według ekspertów do 2020 będą stanowić 20% dojrzałej siły roboczej.[1] Igreki zaś aż 75%.[2]

    Więcej…  
  • VI edycja kampanii „Nie daj się okraść, chroń swoją tożsamość”

    97% osób mających kontakt z danymi wrażliwymi deklaruje ich niszczenie. A jak wygląda prawda? W tym roku w ramach kampanii „Nie daj się okraść, chroń swoją tożsamość” skonfrontowaliśmy deklaracje z rzeczywistością i zajrzeliśmy Polakom do ich koszy na śmieci.

    Więcej…