Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Pisak 2-stronny My Color 2

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt TADEO Trading Sp. z o.o.
ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22)743 95 40, 743 95 41
e-mail: info@tadeo.com.pl
www.tadeo.com.pl
Dodane 1 miesiąc i 2 tygodnie temu

Opis

 

Komplet 24 szt. pisaków w żywych, niegasnących kolorach. Dwie fibrowe końcówki: grubsza 3 mm i cieńsza 1 mm. Uniwersalne zastosowanie, końcówka cienka umożliwia bardzo precyzyjne rysowanie i kolorowanie, a grubsza doskonale i szybko koloruje większe elementy. Użyty w pisakach atrament jest na bazie wody, co pozwala na łatwe usunięcie zabrudzeń.

zz

Producent: 

Dystrybutor: Znalezione obrazy dla zapytania logo tadeo trading

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Aż 24 kolory!! 2 końcówki pisania!

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Mechaników 12 B , 03-684

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 353
Wyświetlony: 303
Wygasa: 1 miesiąc i 1 tydzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowe kolekcje Belmil w ofercie Rosakids.pl - wywiad

    Firma, która działa na rynku od 5 lat, z szeroką ofertą najwyższej jakości tornistrów i plecaków dla dzieci i młodzieży. W tym roku po raz kolejny zaskakuje designem swoich produktów. O nowej ofercie rozmawiamy z właścicielem firmy Rosakids.pl - Rafałem Tataruch.

    Więcej…  
  • Dziecko i kreatywność

    W dniu 17 października w wyjątkowym miejscu dla dzieci - Muzeum Etnograficznym w Warszawie dziennikarze, eksperci oraz znane blogerki wraz ze swoimi pociechami, dzięki zorganizowanej przez portal Zabawkowicz.pl Konferencji „Dzieci i Kreatywność”, przenieśli się do świata zmysłów i wyobraźni, a wszystko za sprawą produktów z nowej serii firmy MGA Entertainment Poland Sp. z o.o. – Gel-a-Peel i Num Noms. Nagle wszyscy w jednym miejscu mogli się poczuć jak dzieci i lepiej poznać ideę prezentowanych kreatywnych zestawów, dzięki specjalnie z tej okazji przygotowanym warsztatom oraz zabawom.

    Więcej…