Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


PRISM Epson Toner Workforce

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Biuro, magazyn i serwis - Warszawa:
Adres:
ul. Bodycha 97, 05-820 Reguły
Godziny otwarcia: 08:00 - 16:30
http://rafcom.waw.pl
Dodane 7 msc. i 2 dni temu

Opis

PRISM to dynamiczna marka na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Jak informuje Zarząd firmy Rafcom, zajmująca się dystrybucją tego asortymentu, oferta PRISM ciągle się rozwija, ponieważ zapotrzebowanie na te produkty nadal wzrasta. Dobra jakość za niewygórowaną cenę to kluczowy atut marki. Z tego względu, że obecnie większość firm stara się ograniczać wydatki, zakup dobrej jakości zamienników po znacznie lepszej cenie oznacza dużą korzyść finansową dla klientów. To właśnie w odpowiedzi na ich potrzeby firma wprowadziła kolejne pozycje do swojej oferty. Tym razem są to tonery do drukarek marki Epson Workforce AL-M200/ AL-MX20 (nr oryginału C13S050709).

Deklarowana wydajność to 2500 stron.

Informacje dodatkowe

Gwarancja Dożywotnia.
Zalety/ atuty Niska cena za wysoką jakość

Lokalizacja

Reguły, Polska, Europa
Bodycha 97, 05-820

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 269
Wyświetlony: 640
Wygasa: 1 tydzień i 1 dzień od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • CX Dystrybucja i kleje INSTANT – „mission possible”!

    Marka Instant jest znana na rynku polskim od kilku lat, jednak do tej pory głównie kojarzyła się z linią farb w sztyfcie PlayColor - teraz nadszedł czas na nową grupę asortymentową - kleje i inne produkty do klejenia. O nowej ofercie i strategii działalności CX Dystrybucja rozmawiamy z Katarzyną Kurkiewicz Członek Zarządu CX Dystrybucja Sp. z o.o.

    Więcej…  
  • L4 w 2016 roku - ważne zmiany!!

    Od 1 stycznia 2016 roku pracownicy nie będą mieli obowiązku dostarczania zwolnienia lekarskiego do swojego zakładu pracy. Zrobi to za nich system informatyczny, za pośrednictwem którego to lekarz wyśle taką informację do pracodawcy.

    Więcej…