Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Pudła kartonowe d.rect

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt LEVIATAN - POLIGRAFIA Spółka z o. o.
43-300 Bielsko-Biała
Rudawka 88
tel.:+48 33 443 21 00
http://sklep.leviatan.pl
Dodane 5 msc. i 1 tydzień temu

Opis

Archiwizacja dokumentów 

W ofercie firmy Leviatan Poligrafia pojawił się nowy asortyment archiwizacyjny pod marką d.rect. Na rynek właśnie trafiły poniższe produkty:

 • (110699) Kartonowe pudło służące do archiwizacji i transportu dokumentów luzem, w segregatorach lub w mniejszych pudłach archiwizacyjnych (rekomendujemy model d.rect 110698) oraz innych przedmiotów.
  Wykonane z bezkwasowej, trójwarstwowej tektury falistej o gramaturze 390 gsm. Wyposażone w miejsca do opisu na 4 bocznych ściankach i otwory po bokach ułatwiające przenoszenie. Zdejmowana od góry klapa zapewnia swobodny dostęp do zawartości. Produkt przyjazny dla środowiska.
  Mieści: 4 pudła archiwizacyjne 105 mm (110698)
  - wymiary: dł. 480 x szer. 370 x wys. 280 mm

 • (110698) Kartonowe pudło przeznaczone do archiwizacji wszelkich dokumentów w formacie A4. Jest przyjazną dla środowiska alternatywą dla standardowego segregatora. Wykonane z bezkwasowej, trójwarstwowej tektury falistej o gramaturze 390 gsm. Posiada miejsca do opisu na 4 bocznych ściankach oraz otwory ułatwiające wkładanie i wyjmowanie z półki.
  Pudło jest kompatybilne z pudłem zbiorczym 110699.
  - wymiary: dł.265, szer.105, wys.350 mm

 

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Wykonane z bezkwasowej, trójwarstwowej tektury falistej o gramaturze 390 gsm.

Lokalizacja

Bielsko - Biała, Polska, Europa
Rudawka 88, 43-300

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 561
Wyświetlony: 285
Wygasa: 1 miesiąc i 6 dni od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Too cool for office & school

  Niemalże każda branża, tak i nasza, ma swoje sezony. Sezon szkolny, który przypada u nas w okresie marzec-maj, gdy większość hurtowni organizuje kontraktacje sprzedażowe artykułów szkolnych. Potem przychodzi czas na zmasowaną sprzedaż akcesoriów do szkoły przez sklepy detaliczne, która rusza już pod koniec lipca, a swoje apogeum przeżywa z początkiem września. Następnie nastaje typowo biurowy czas i oczywiście okres świąt.

  Więcej…  
 • Powrót z urlopu do pracy nie musi być stresujący.

  Kilka pierwszych dni po powrocie dobrze jest przeznaczyć na stopniowe wdrożenie się w obowiązki. Praca w powolnym trybie,przez 2–3 dni pozwoli zachować wakacyjną energię na dłużej. Coraz więcej firm podejmuje działania, które mają zminimalizować stres u pracowników i pomóc im zachować równowagę między pracą a życiem prywatnym. Rozwija się też koncepcja wellnessu korporacyjnego, są to różnego rodzaju działania, takie jak szkolenia, spotkania z ludźmi, ale też budowanie przestrzeni biurowej, która zapewnia ciszę nawet przy otwartej przestrzeni. 

  Więcej…