Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Różowa kolekcja Tadeo Trading

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Masz pytania? Skontaktuj się z nami
ZAPRASZAMY DO KONTAKTU
TADEO Trading sp. z o.o.
ul. Mechaników 12 B
03-684 Warszawa
tel./fax: (22) 743 95 40, 743 95 41
e-mail: info@tadeo.com.pl
http://tadeo.com.pl/
Dodane 3 msc. i 1 dzień temu

Opis

Różowa Kolekcja Tadeo Trading

Na rynku właśnie pojawiła się najnowsza kolekcja artykułów z tektury firmy Tadeo Trading. Zestaw składa się z 6 produktów w jednym z najmodniejszych kolorów tego sezonu - malinowym różu. Dla wzmocnienia efektu wizualnego dodatkowo okleina uszlachetniona jest błyszczącą folią polipropylenową. Ta jesienna seria w kolorze ciepłego, intensywnego różu jest doskonała do domu, szkoły oraz biura.

Grubość tektury: 1,7 mm

Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Przepiękna kolorystyka - malinowy róż. Aż 6 produktów w tej serii.

Lokalizacja

Warszawa, Polska, Europa
Mechaników 12 B , 03-684

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 448
Wyświetlony: 165
Wygasa: 1 miesiąc i 3 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Kolejny Konsumencki Lider Jakości w dorobku Activejet

    Activejet po raz kolejny potwierdził swój status niekwestionowanego lidera rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Do szerokiego portfolio nagród i wyróżnień, zdobytych przez markę na przestrzeni ostatnich lat, dołączył właśnie kolejny, szósty już tytuł Konsumenckiego Lidera Jakości.

    Więcej…  
  • Po prostu pobrudź się!

    Młode mamy, zainspirowane własnymi potrzebami a dokładniej twórczością własnych dzieci, 2 lata temu wymyśliły produkt, który miał w pełni umożliwić dzieciom zabawę z farbkami, kredkami, plasteliną. W maju tego roku, pierwsza partia innowacyjnego kombinezonu i maty trafiła na rynek. O swojej ofercie, planach na przyszłość opowiada nam Monika Skaja, Prezes firmy SGM-Kids Sp. z o.o., która jest właścicielką marki GetDirty, co w wolnym tłumaczeniu znaczy "Pobrudź się".

    Więcej…