Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


teczki d.rect VENUS

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt LEVIATAN - POLIGRAFIA Spółka z o. o.
43-300 Bielsko-Biała
Rudawka 88
tel.:+48 33 443 21 00
https://www.leviatan.pl
Dodane 2 msc. i 1 tydzień temu

Opis

 Idealna teczka do każdego biura 

Funkcjonalna teczka z 12 przegródkami do przechowywania i przenoszenia dokumentów, doskonale sprawdzi się do użytku w domu, w biurze oraz w pracy w terenie. Posiada wymienne etykiety do opisu zawartości, pozwalając szybko zidentyfikować zawartość teczki. Wykonana z mocnej folii PP. Elastyczne zamknięcie na gumkę zabezpiecza przed wypadaniem dokumentów podczas przenoszenia. Teczka dostępna jest w dwóch intensywnych kolorach, z dwubarwnym wykończeniem.

Informacje dodatkowe

Lokalizacja

Bielsko - Biała, Polska, Europa
Rudawka 88, 43-300

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 580
Wyświetlony: 388
Wygasa: 1 miesiąc i 4 dni od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Ateneum wśród 1000 najbardziej wpływowych firm

    Jak co roku London Stock Exchange przygotował raport zatytułowany "1000 firm, które zainspirują Europę", w którym znalazła się także firma z naszej branży. Krakowska hurtownia Ateneum uzupełniła grono 30 polskich przedsiębiorstw docenionych przez autorów raportu.

    Więcej…  
  • Videoreportaż z targów Euro-Trade - marzec 2019

    Targi zabawek z gościnnym uczestnictwem dostawców artykułów szkolnych oraz prezentowych. Liczne konkursy, ogrom nowości, pozytywne nastroje oraz przepyszne jedzenie. Centrum konferencyjne Chemobudowa w dniu 5 marca tętniło życiem. Kogo spotkaliśmy, jakie perełki pojawiły się na rynku, co pokazali wystawcy - o tym w naszym video.

    Więcej…