Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


tesa® Klej w stemplu

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt tesa tape Sp. z o.o.

ul. Gnieźnieńska 32

61-021 Poznań
https://www.tesa.com
Dodane 3 tygodnie i 3 dni temu

Opis

Sprytny sposób mocowania fotografii, czy notatek na papierze i kartonie. Ponadto, używanie tego przyjaznego dla środowiska kleju jest świetną zabawą!

 • Odpowiedni do rozmaitych zadań w domu lub biurze
 • Trwałe klejenie papieru, kartonu, notatek, fotografii do papieru lub tektury
 • Wiele zastosowań biurowych, np. do klejenia wizytówek, rachunków, potwierdzeń zapłaty


Główne cechy

 • Odpowiedni do rozmaitych zadań w domu lub biurze
 • Trwałe klejenie papieru, kartonu, notatek, fotografii do papieru lub tektury
 • Wiele zastosowań biurowych, np. do klejenia wizytówek, rachunków, potwierdzeń zapłaty
 • Idealny do użycia domowego: tworzenia albumów ze zdjęciami, scrapbookingu, wykonywania papierowych dekoracji
 

Opis produktu

Klej w stemplu tesa® to nowy i szybki sposób mocowania przedmiotów lekkich, takich jak fotografie, notatki, rachunki i wszelkiego rodzaju dokumenty w niezawodny sposób. Innowacyjny stemplowy klej nadaje się do różnych zadań w domu lub w biurze. Jest przyjazny dla środowiska, wygodny w użyciu i wykonany w 100% z plastiku z recyklingu (obudowa). Bezrozpuszczalnikowy klej w stemplu zapewnia niezawodne i trwałe klejenie. Jedenym produktem możesz wykonać aż 1100 stempli!

Wymiary:8.4mm x 8.4mm


Informacje dodatkowe

Zalety/ atuty Jedyny taki na rynku, niezwykle wydajny i silnie klejący Klej w stemplu tesa® eco Logo 1100 klejących stempli to wysokiej jakości ekologiczny produkt o bardzo szerokim zastosowaniu.

Lokalizacja

Poznań, Polska, Europa
Gnieźnieńska 32 , 61-021

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 460
Wyświetlony: 200
Wygasa: 5 msc. i 3 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Stora Enso otwiera Centrum Innowacji dla branży opakowań

  W listopadzie br. Stora Enso oficjalnie otworzyła Centrum Innowacji dla branży opakowań, zlokalizowane przy jej siedzibie głównej w Helsinkach. Ma ono być miejscem prowadzenia prac badawczo-rozwojowych i tworzenia innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie opakowań, przy udziale pracowników firmy, jej udziałowców oraz klientów. W skład centrum wchodzą m.in.: ośrodek projektowania opakowań, a także przestrzenie prezentacyjne wyposażone w zaawansowane technologie – dotykową oraz umożliwiającą wirtualną wędrówkę po miejscach (przede wszystkim sklepach), do których trafiają opakowania. 

  Więcej…  
 • Kupujesz zamienniki? Kupuj mądrze!

  Co robisz najczęściej gdy planujesz zakup jakiegoś produktu? Oczywiście szukasz opinii na jego temat. Źródeł tych opinii dotychczasowych użytkowników może być wiele. Gazety drukowane, testy produktów, opinie znajomych, fora internetowe. Które z nich są najlepsze? O ile testy publikowane w gazetach dość często przyjmują formę komercyjną o tyle fora internetowe mogą stanowić całkiem obiektywne źródło informacji. Czy aby jednak na pewno?

  Więcej…