Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Tonery do drukarek Canon

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt Polcan Spółka z ograniczoną
odpowiedzialnością SKA

Siedziba firmy:
ul. Kręta 4,
05-850 Ożarów Mazowiecki
https://esklep.polcan.pl/
http://www.asarto.pl/
Dodane 2 msc. i 2 tygodnie temu

Opis

Nowość w ofercie Asarto

 

Tonery Asarto do drukarek Canon

Refabrykowane tonery o symbolach AS-LC731B (wkład czarny) oraz AS-LC731C/M/Y (wkłady kolorowe) to nowość w asortymencie marki Asarto. Wkład czarny posiada wydajność na poziomie 2400 stron, natomiast wkłady kolorowe na poziomie 1500 stron przy 5% pokryciu strony A4. Tonery dedykowane są urządzeniom Canon i-SENSYS LBP-7100Cn, LBP-7110Cw; Canon i-SENSYS MF-623Cn, MF-628Cw; Canon i-SENSYS MF-8230Cn oraz MF-8280Cw. Produkty opracowano z myślą o klientach poszukujących oszczędnych rozwiązań, nie rezygnując przy tym z jakości i niezawodności. Posiadają dożywotnią gwarancję producenta.

Wybierz oszczędność w najwyższej rozdzielczości


Więcej: https://esklep.polcan.pl/ 

Informacje dodatkowe

Gwarancja Dożywotnia.
Zalety/ atuty Dożywotnia gwarancja producenta.

Lokalizacja

Ożarów Mazowiecki, Polska, Europa
Kręta 4, 05-850

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 303
Wyświetlony: 172
Wygasa: 3 msc. i 2 tygodnie od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Paper Wars - Europa ogranicza zużycie papieru

    Czy Europa całkowicie pozbędzie się papieru? Odpowiedź na to pytanie winna brzmieć jako zdecydowane „nie”. Całkowite porzucenie papieru pozostaje utopijnym celem, ponieważ papier po prostu doskonale się sprawdził na przestrzeni wieków. Radykalne zmniejszenie zużywanego papieru jest jednak w pełni osiągalne. Promowanie ograniczenia zużycia papieru w pracy i w życiu łączy zarówno zalety ekologiczne, jak i ekonomiczne. Pojawiło się wiele inicjatyw na rzecz digitalizacji dokumentów, zarówno po stronie rządowej jak i biznesowej, istnieją już wypróbowane i sprawdzone rozwiązania techniczne służące do uzyskiwania cyfrowych dokumentów. Instytucje państwowe wyposażone w odpowiednie skanery wraz z oprogramowaniem mogą nie tylko zamienić papier w cenną informację cyfrową, lecz także powiązać uzyskane dane z innymi aplikacjami.

    Więcej…  
  • Xerox Polska z nowym Sales Managerem

    Z początkiem marca do zespołu Xerox Polska dołączył Patrick Opas, obejmując rolę Sales Managera.

    Więcej…