Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Tonery do Samsunga

Rekomendujemy Dodaj do ulubionych
Kontakt +48 22 207 20 63
kontakt@prism.pl
https://www.rafcom.waw.pl/
Dodane 3 msc. i 1 tydzień temu

Opis

PRISM to dynamiczna marka na rynku alternatywnych materiałów eksploatacyjnych. Jak informuje Zarząd firmy Rafcom, zajmująca się dystrybucją tego asortymentu, oferta PRISM ciągle się rozwija, ponieważ zapotrzebowanie na te produkty nadal wzrasta. Dobra jakość za niewygórowaną cenę to kluczowy atut marki. Z tego względu, że obecnie większość firm stara się ograniczać wydatki, zakup dobrej jakości zamienników po znacznie lepszej cenie oznacza dużą korzyść finansową dla klientów. To właśnie w odpowiedzi na ich potrzeby firma wprowadziła kolejne pozycje do swojej oferty. Tym razem są to tonery do drukarek marki Samsung:

PRISM Samsung Toner SL-C2620 CLT-C505L

ZSL-CLTC505NP

szt.

ST-C505AN

PRISM Samsung Toner SL-C2620 CLT-M505L

ZSL-CLTM505NP

szt.

ST-M505AN

PRISM Samsung Toner SL-C2620 CLT-Y505L

ZSL-CLTY505NP

szt.

ST-Y505AN

PRISM Samsung Toner SL-C2620 CLT-K505L

ZSL-CLTK505NP

szt.

ST-K505AN

Informacje dodatkowe

Gwarancja Produkty marki PRISM objęte są 12 miesięczną gwarancją. Wszystkie tusze i tonery posiadają bezpieczne opakowania, firma Rafcom przestrzega również zasad właściwego transportu. Dzięki temu może zapewnić prawidłowe działanie produktów przez cały okres ich użytkowania, aż do całkowitego wyczerpania materiału barwiącego. Klienci mogą być pewni, że dostarczone im materiały eksploatacyjne są najwyższej jakości. Jeśli z jakiegoś powodu produkt nie będzie spełniał oczekiwań, Rafcom prosi o zapoznanie się z warunkami reklamacji. Gwarancja obejmuje prawidłowe działanie produktu przy zachowaniu właściwych warunków użytkowania i przechowywania. Użytkowanie produktów marki PRISM nie narusza gwarancji producentów urządzeń. Szczegółowe warunki gwarancji dostępne są u sprzedawcy.

Lokalizacja

Reguły, Polska, Europa
Bodycha 97, 05-820

Video

Szczegóły ogłoszenia

Id Ogłoszenia: 339
Wyświetlony: 279
Wygasa: 6 dni i 15 godz. od teraz

Komentarze

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Walentynkowe szaleństwo z marką STABILO zakończone!

    Tak długiego święta miłości nikt zapewne nie pamięta. W tym roku cały miesiąc luty przepełniony był miłością, setkami wysłanych kartek oraz tysiącem zjedzonych słodkości. A wszystko dzięki marce STABILO.

    Więcej…  
  • 4 pojemności pamięci USB Kingston w ofercie Rafcom

    Już od 2 listopada 2015 w ofercie firmy Rafcom pojawiły się doskonałe pamięci USB marki Kingston. Klienci mają do wyboru 4 rodzaje pamięci: o pojemności 8GB, 16GB, 32GB lub 64GB.

    Więcej…