Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Rusza kolejny konkurs Zielonej Linii! Tym razem do zdobycia są powerbanki i pendrive’y. Na zwycięzców czeka aż pięć zestawów nagród! Co zrobić, aby je wygrać?

by stać się właścicielem przenośnej baterii, np. do smartfona, wystarczy kreatywnie odpowiedzieć na pytanie: Jak wygląda Twoja praca w plenerze? Odpowiedź pod postem konkursowym na Facebooku może być dodana zarówno w formie opisowej, jak też zdjęcia.

Jak zawsze - liczy się kreatywność i nieszablonowe podejście do tematu. Jury, w skład którego wejdą pracownicy redakcji Zielonej Linii, przy wyborze zwycięzców będzie kierowało się przede wszystkim oryginalnym podejściem do tematu konkursu. W skład puli nagród wejdzie aż pięć zestawów: powerbank + pendrive. 

Konkurs jest realizowany na profilu facebookowym Zielonej Linii, pod adresem: https://www.facebook.com/zielonalinia19524/.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone najpóźniej 23 czerwca 2017 roku, czyli w Dniu Ojca na stronie internetowej Zielonej Linii w zakładce: Centrum prasowe.


O Zielonej Linii 

Praca w plenerze” to już kolejny z cyklu konkursów organizowanych przez Centrum Informacyjne Służb Zatrudnienia Zielona Linia. W ramach Zielonej Linii funkcjonuje infolinia urzędu pracy, dostępna pod numerem telefonu 19524 oraz serwis internetowy: www.zielonalinia.gov.pl, w którym można znaleźć aktualne informacje dotyczące usług urzędów pracy, rynku pracy, przydatne zarówno dla osób poszukujących pracy, jak też pracodawców. Ponadto w serwisie internetowym znajdziemy także informacje dotyczące możliwości uzyskania dotacji na założenie firmy czy też przydatne poradniki dla osób chcących rozwijać swoją karierę zawodową.

 

Wybrane ogłoszenia

Zeszyt ze słownikiem angielskim.
Piękna seria pudełek - po 5 sztuk z każdego rodzaj ...
Panta Plast poszerza ofertę długopisów
Notes samoprzylepny w jaskrawych kolorach i z uni ...
Zamienniki marki KMP wymienne z HP 652 (F6V25AE i ...
Firma Antra poszukuje specjalisty do działu handlo ...
Idealny plecak dla chłopców w wieku 6-10 lat.
Dystrybutor art. biurowych i szkolnych poszukuje o ...
Poszukiwany pracownik - asystent.
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska
Ołówek trójkątny Penmate z gumką Jumbo.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Wirtualna klasa

    Jak rozwój nowych technologii i informatyzacja szkół wpłyną na edukację w Polsce? Czy w najbliższym czasie uda nam się odejść od tradycyjnych metod nauczania? A może nic się nie zmieni i system edukacji pozostanie bez zmian? Oto prognozy ekspertów.

    Więcej…  
  • Kładziemy nacisk na internet

    Z dniem 1 stycznia 2017 roku stanowisko Prezesa Zarządu sieci OSAA objął Piotr Krupka z firmy Optim z Miastka. Czyżby to był znak nowego, młodszego pokolenia, które zmieni bieg historii w naszej branży? 

    Więcej…  

 

x
Zapisz się do newslettera!
Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami!