Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Ten sektor obserwujemy od wielu lat. Ba, nasza redaktor naczelna owego czasu bezpośrednio była związana z firmą oferującą własnie ten asortyment. Produkty niezbędne w każdym biurze, acz różniące się od siebie bardzo dużym rozrzutem cen i jakości. Warto jednak przetestować te, o których piszemy na naszych stronach. Szczególnie, że właśnie ruszył sezon promocji w naszej branży.

Dokładnie 20 lutego ruszyła , dotychczas największa chyba akcja firmy NM Revolution. Dystrybutor tuszy i tonerów marki INQPrint, który na rynku polskim pojawił się całkiem niedawno, nie tylko staje się bolączką dla niektórych firm, ale coraz skuteczniej kusi klientów do zakupów. W nowej promocji, która trwa od 20 lutego do 20 marca, za określony zakup (minimum 2000 zł) klient ma możliwość odbiory roweru. A propozycji dla wielbicieli cyclingu jest wiele. Szczegółowy regulamin dostępny jest na stronie: https://web.facebook.com/inqprint/ oraz u przedstawicieli handlowych. 

Polecamy także rejestrację w systemie B2B firmy na stronie: https://www.inqprint.eu/ 

Wybrane ogłoszenia

Szeroka oferta kolorowych, pluszowych akcesoriów.
Latarka do damskiej torebki.
Szeroka oferta różnej wielkości toreb z dużym dnem ...
Koperty A5 w 7 żywych kolorach.
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Nowy produkt w asortymencie marki PENMATE dystrybu ...
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Idealny produkt dla malucha.
Firma RAFCOM poszukuje pracownika.
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Na deszczowe dni Polcan ma rozwiązanie

    Cotygodniowa, a i czasem codzienna akcja promocyjna w firmie POLCAN trwa. Tym razem akcja we współpracy z marką HP zadowoli wszystkich wielbicieli spacerów w deszczu. 

    Więcej…  
  • NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY ZE SZWAJCARSKĄ FIRMĄ 3T, WŁAŚCICIELEM MARKI PEACH

    Firma Inkspot nawiązała współpracę ze szwajcarską firmą 3T i rozpoczęła dystrybucję ich urządzeń biurowych sygnowanych marką PEACH. W ofercie pojawiły się trymery, gilotyny, niszczarki oraz bindownice.

    Więcej…  

 

x
Zapisz się do newslettera!
Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami!