Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Hity sprzedażowe

najwyższej jakości dziurkacz biurowy do użytku profesjonalnego NOVUS B 220

Polecamy

NOŻYCZKI SZKOLNE 13,5 CM DISPLAY 30 SZT.

SubskrypcjaOcena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Marka Top 2000, producent artykułów szkolnych, już drugi rok z rzędu, konsekwentnie rozszerzając swoje działania o kolejne kategorie produktów, przygotowała dla swoich Klientów szeroką ofertę galanterii szkolnej. Kolekcja obejmuje tornistry i plecaki dla najmłodszych i młodzieży, worki na buty oraz różnego rodzaju piórniki, a wśród nich rozkładane, z klapką, saszetki, tuby oraz dwufunkcyjne piórniko-organizery.

Kolekcja 2018 obejmuje aż 10 różnych kształtów tornistrów i plecaków, które zostały zaprojektowane z największą starannością i myślą o detalach oraz potrzebach przyszłych użytkowników. 12 różnych wzorów nowej kolekcji galanterii stworzono w oparciu o obowiązujące trendy, a wśród nich znajdują się modne piórka, piksele, palmy i tropiki, styl rockowy, vintage i boho, a także zawsze aktualne zwierzaki, serca, kosmos i wyścigi skierowane do najmłodszych.

Wszystkie produkty zostały wykonane z wysokiej jakości wodoodpornego materiału, który chroni zawartość przed zamoczeniem podczas deszczu. Wszystkie plecaki i tornistry są lekkie i ergonomiczne, dzięki czemu nie obciążają pleców zbędnymi kilogramami. Wygodne szelki oraz wyprofilowane i usztywnione plecy zapewniają prawidłową postawę sylwetki. Umieszczone z przodu, na kieszeniach bocznych oraz na szelkach odblaski zapewniają większe bezpieczeństwo i widoczność po zmierzchu.

Tornistry i plecaki, w zależności od kolekcji, wyposażone zostały w szereg udogodnień, takich jak:

 • liczne kieszenie boczne i przednie;
 • kieszonka na bidon;
 • kieszeń termiczna na drugie śniadanie;
 • wewnętrzne organizery;
 • oddzielne kieszenie na laptop, tablet, telefon;
 • wewnętrzna przywieszka na klucze;
 • osobna przegroda na obuwie;
 • nóżki zabezpieczające podstawę tornistra;
 • pas piersiowy.

Pełna kolekcja zaprezentowana będzie podczas targów szkolnych Anno Domini 2018. Ich lista dostępna jest na naszej stronie: http://www.scanner.com.pl/wiadomosci/z-kraju/916-sezon-targowy-wystartowal-2017 


Zobacz video z produktami:

Wybrane ogłoszenia

Firma Gross Wazia z siedzibą w Łodzi szuka osoby n ...
Kolorowe nożyczki do szkoły marki Penmate.
Urządzenie refabrykowane – fabrycznie nowe.
Tusze w butelkach do Epsona.
BLOCZEK D.RECT 75x75mm 9x25K MAGIC TODAY
Poszukiwany handlowiec na Polskę południową!
Dwukolorowe i eleganckie.
Firma Gross Wazia z siedzibą w Łodzi szuka pracown ...
Przydatny zestaw dla każdego ucznia marki Penmate. ...
Nowa oferta marki JOVI
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Twin Name Pen 2 marki Dong-A.

Losowo wybrane artykuły branżowe

 • Przyjedź na RemaDays Warsaw 2019 bezpłatnym autobusem!

  Jak co roku podczas targów reklamy i druku RemaDays Warsaw, tak i podczas zbliżającej się, jubileuszowej, 15 edycji, zwiedzający będą mieli możliwość przyjazdu na teren targów bezpłatnymi autobusami.

  Więcej…  
 • Na polskim rynku pracy w najbliższych latach zabraknie 3–4 mln pracowników.

  W najbliższych latach na polskim rynku zabraknie ok. 3–4 mln pracowników, a według prognoz Głównego Urzędu Statystycznego do 2050 roku ta liczba wrośnie już do 10 mln. To jedno z największych wyzwań dla sektora przedsiębiorstw. Kryzys demograficzny będzie wymagać od firm szeregu działań podejmowanych w porozumieniu z administracją rządową i związkami reprezentującymi pracowników. Aktywizacja biernych zawodowo, migracje, wyrównywanie różnic płacowych między kobietami a mężczyznami, tworzenie przyjaznej kultury pracy, automatyzacja i rozwijanie kompetencji miękkich to największe wyzwania dla polskiego rynku pracy w nadchodzących latach – podkreślają eksperci Konfederacji Lewiatan i Komitetu Dialogu Społecznego KIG.

  Więcej…