Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
Drukuj

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Angela to bohaterka popularnej aplikacji dla dzieci - biała kotka o wielkich, niebieskich oczach. My Talking Tom to z kolei aplikacja dla tych, którzy marzą o posiadaniu własnego czworonoga.

I nic nie byłoby w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że obie aplikacje obecnie podbijają serca najmłodszych. Pierwsza z nich utrzymana jest w cukierkowych kolorach i można ją w kilka sekund ściągnąć na komórkę. Rozgrywka jest prosta, przypomina schemat znany od czasów Tamagochi. Gracz musi opiekować się kotką Angelą - dopilnować, by była czysta i wypoczęta, regularnie ją karmić, głaskać i dostarczać rozrywek. Co jakiś czas Angela wdaje się ze swoim opiekunem w pogawędki albo proponuje mu minigry.
My Talking Tom to gra polegająca na opiekowaniu się wirtualnym kotem, którego także należy karmić, wyprowadzać i głaskać. Obie gry zyskały status najpopularniejszych gier na smartfony w 135 krajach na całym świecie. 


Zobacz zwiastun gry


Tom i Angela to obecnie także bohaterowie najnowszych okładek notesów oferowanych przez firmę Panta Plast.

Notesy są 50 kartkowe w kratkę. Do wyboru z okładkami Talking Tom lub Talking Angela lub w kilkunastu innych kolorowych, wyjątkowych wzorach.

Notesy występują w wersji klejonej oraz w wersji na spirali. Otwieranie są wertykalne.

- Notes TALKING TOM/TALKING ANGELA A6 50 KARTEK (SPIRALA)

- Notes TALKING TOM/TALKING ANGELA A6 50 KARTEK (KLEJONY)

- Notes Z KOLOROWYMI OKŁADKAMI A6 50 KARTEK (KLEJONY)

- Notes Z KOLOROWYMI OKŁADKAMI A6 50 KARTEK (SPIRALA)

 

 Notes TalkingTom spirala

Więcej na temat oferty na stronie http://pantaplast.com.pl/pl/aktualnosci/102-notesy-talking-tom-i-inni 

 

Kategoria: Nowe produkty - branża szkolna
Odsłony: 1387