Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Takie małe "nic". Niby do niczego niepotrzebne, a jednak każdy z nas ma go w posiadaniu. Brelok - bo o nim mowa, to nie tylko ozdoba, to także bardzo praktyczny przedmiot.

Doczepiony spinaczem lub łańcuszkiem do kluczy spiętych kółkiem lub karabińczykiem gwarantuje, że nigdy ich nie zgubimy. Najczęściej wykonany z metalu, tworzywa sztucznego lub skóry. O różnym kształcie i kolorze. Dostępny w wersjach "dla każdego"


Breloki od ROZETTE


Funkcja estetyczna breloka wykorzystywana jest m.in. przez firmy, które często używają go jako gadżetu reklamowego. W takim przypadku brelok ozdobiony jest nazwą firmy, jej logo lub nawiązuje kształtem i kolorem do łatwo rozpoznawalnego produktu (np. felgi markowego samochodu czy butelki napoju) albo maskotki.

Maskotki to jeden z bardziej ulubionych naszych breloków. Kolorowe, miękkie, w formie squishes nie tylko pięknie wyglądają, rzucają się w oczy, co pomaga znaleźć szybko klucze, ale także odstresowują :)

Takie propozycje na ten sezon przygotowała firma ROZETTE. Wyjątkowo szeroka oferta różnorakich breloków już dziś dostępna jest w asortymencie firmy z Łowicza.


 

Breloki - squishes

 

 


Przyjrzyjmy się jednak najważniejszym funkcjom breloka. 

Brelok to przede wszystkim  znaczenie oczywiście praktyczne, ponieważ zwiększa ciężar i objętość kluczy. W ten sposób utrudnia ich zgubienie. Tak naprawdę im większy i bardziej kolorowy brelok tym większa szansa na bezpieczeństwo naszego dobytku. Co ciekawe na rynku dostępne są także breloki wzbogacone o urządzenia elektroniczne, ułatwiające odnajdywanie kluczy (reagują wówczas sygnałem dźwiękowym na gwizd lub klaskanie).

Breloki mogą też pełnić dodatkowe funkcje, zwłaszcza jeśli są gadżetami reklamowymi. Mogą mieć postać np. otwieracza do butelek, schowka na żetony do wózków w supermarkecie, miniaturowego kalkulatora, scyzoryka albo latarki diodowej.Osobną kategorię breloków do kluczy są przywieszki, których zadaniem jest informowanie o przeznaczeniu klucza (lokalizacji zamka, do którego klucz pasuje). Ma to szczególne znaczenie tam, gdzie używanych jest wiele kluczy, wyglądających podobnie, a zatem wszędzie tam, gdzie znajduje się wiele zamykanych na klucz drzwi do różnych pomieszczeń. Przywieszki te mają zazwyczaj wytłoczony lub wygrawerowany numer pokoju, do którego dany klucz pasuje. W najprostszej spotykanej formie są to metalowe lub plastikowe plakietki, na których można napisać flamastrem odpowiednie oznaczenie lub do których można umocować papierową nalepkę z takim oznaczeniem.

Jak widać, taki mały brelok a tyle możliwości. My w redakcji najczęściej jednak wykorzystujemy te z funkcją głównie estetyczną. Kolorowa maskotka co jakiś czas wymieniana, na stałe zdobi nasz zestaw kluczy :)

A Ty jaki posiadasz brelok?

Wybrane ogłoszenia

Zakładki indeksujące smart pet fresh 12x45mm 5x25s ...
Szeroka oferta kolorowych, pluszowych akcesoriów.
Alternatywa dla niszczarek.
Plastyczna masa w stanie gotowym do użycia, twardn ...
Urządzenia wielofunkcyjne marki United Bright, fab ...
Gumki recepturki - różne rodzaje.
Niewielki kalendarz idealny do damskiej torebki.
Fantastyczne książeczki DOTYKOWE dla MALUSZKA.
Poszukiwany handlowiec na Śląsk.
Nowy komplet 12 marketów marki PENMATE.
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Abro - videoreportaż z targów Wiosna 2017

    31 marca, jak co roku w hotelu Trylogia, nasza redakcja uczestniczyła w kolejnych targach organizowanych przez hurtownię ABRO. W towarzystwie właścicieli firmy - Bogusława i Anny Boguskich, odwiedzaliśmy stoiska z ofertą szkolną, biurowa, zabawkarską oraz kreatywną. Co wypatrzyliśmy na stoiskach firm z naszej branży? Zobaczcie w naszym reportażu. 

    Więcej…  
  • Z PRISM-em do Portugalii - videowywiad

    Firma Rafcom rok temu rozpoczęła nową tradycję: w każde wakacje zabiera swoich klientów w odległe rejony świata. W 2015 r., na 10-lecie firmy, zorganizowano wycieczkę do Maroka; w tym roku Zarząd chce ponownie ugościć swoich klientów w ciepłym kraju. Decyzja padła na Portugalię, która jest najdalej wysuniętym na zachód państwem Europy.

    Więcej…