Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

Wydawać by się mogło, że w temacie artykułów papierniczych do szkoły niewiele już można wymyśleć. A jednak...

Na rynku właśnie pojawiła się nowa seria zeszytów z okładką wykonaną w formacie 4D. Co to oznacza? Zobaczcie sami na naszym filmie:


Nowa seria zeszytów dostępna w 24 wzorach okładek wyróżnia się nie tylko lay-outem ale także wyjątkową grubością papieru aż 80g, który cechuje niezwykła białość 142%.  

Z pozoru "zwykłe" okładki zeszytów, dzięki zainstalowanej na smartfonie lub tablecie aplikacji, ożywają. Tak więc, aby móc w pełni wykorzystać zalety okładki 4D użytkownik powinien zainstalować w swoim telefonie lub tablecie program LIVE PHOTO, który można pobrać za darmo z sieci. Po jego zainstalowaniu wszystkie okładki zeszytów można „ożywić”. Aby to zrobić, wystarczy wybrać odpowiedni motyw na ekranie zgodny z okładką a następnie przystawić kamerę urządzenia do zeszytu. 
Po chwili widoczni na okładce bohaterowie zaczynają się poruszać. Postaci, zwierzęta, roboty oraz inne obiekty zawsze przestawiają pewną historię – różniącą się w zależności od grafiki, która się na niej załaduje. 

- Jest to nasza propozycja na sezon szkolny, szczególnie atrakcyjna dla współczesnych dzieci, które po odrobieniu lekcji mogą zrelaksować się oglądając historyjkę opowiedzianą przez ich własne zeszyty. - mówi nam Łukasz Komorowski, Dyrektor Handlowy w firmie Panta Plast. 


Nowa oferta zeszytów posiada liniaturę w kratkę i jak zapewnia dystrybutor - firma Panta Plast - już za moment ich pełna oferta pojawi się w sklepach.

- Lada dzień pochwalimy się 24 wzorami okładek, każdą z inną, niesamowitą historią, która może być zabawna dla każdego. - zapewnia Łukasz Komorowski.

O kolejno pojawiających się wzorach, które trafiać będą na półki sklepowe, łódzki dystrybutor informować będzie na swoim profilu na Facebook'u, do którego śledzenia namawiamy.

Wybrane ogłoszenia

PRISM to dynamiczna marka na rynku alternatywnych ...
Refabrykowane tonery marki Asarto.
Biurfol Sp. z o.o.- producent artykułów biurowych ...
Nowe eMotikonki już dostępne na naszym rynku.
Portfolio produktów Asarto powiększyło się o zesta ...
Nowe wzory zeszytów i teczek w ofercie Leviatan-Po ...
Notes samoprzylepny w jaskrawych kolorach i z uni ...
Dystrybutor art. biurowych i szkolnych poszukuje o ...
Nowość w ofercie firmy Polcan.
Nowe produkty w ofercie KMP PrintTechnik Polska
Idealny do urządzeń marki BROTHER.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Nowy Pakiet ScanSnap SDK

    Dzięki nowemu pakietowi narzędzi deweloperskich ScanSnap (ScanSnap Software Development Kit - SDK) opracowanemu przez Fujitsu, integratorzy systemów, niezależni dostawcy oprogramowania i deweloperzy będą mogli tworzyć zintegrowane aplikacje dla skanerów ScanSnap i rozwiązania do skanowania dokumentów idealnie dopasowane do potrzeb klientów. Pakiet ScanSnap SDK jest częścią inicjatywy “Developer & Integrator Program”, w skład której wchodzą również narzędzia deweloperskie dla innych produktów z serii „fi” i skanerów sieciowych.

    Więcej…  
  • Videoreportaż z targów RemaDays 2017

    13. edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw przeszła do historii. Było to wydarzenie, w którym trzeba było wziąć udział. Z takiego założenia wyszło ponad 760 wystawców, których najnowsze osiągnięcia mogło przez trzy dni podziwiać blisko 21 tysięcy gości.  Zapraszamy serdecznie do obejrzenia video reportażu z minionej edycji. 

    Więcej…