Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To będzie kolorowy rok. Rok pasteli, rok malowania twarzy oraz rok wielu spotkań. Pierwsze już za nami. Kolejne w sezonie szkolnym. O nowym asortymencie, ręcznej robocie rozmawiamy z przedstawicielkami firmy Mer-Plus.

- To rok nowości. Już w lutym zaskoczyliśmy rynek kilkoma perełkami - jednak sezon szkolny przyniesie wiele premier produktowych - to właśnie to zdanie zainspirowało nas do przeprowadzenia tego wywiadu. Jak zapowiada Marzena Wasilewska z firmy Mer-Plus, marka JOVI ze swoimi nowościami zaskoczy w tym roku rynek.

Czym? O tym w naszym video.REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Poszukiwany pracownik do firmy NM Revolution!!
Wyjątkowy produkt na każdą imprezę marki ALPINO. ...
Nowe długopisy ścieralne Flexi Abra.
Kawa, która pobudza do kreatywnego myślenia.
Długopis record w nowej odsłonie kolorystycznej.
Nowość w ofercie firmy Leviatan.
Przepiękna kolekcja Mikołaj torebek z brokatem.
EV-CORP - poszukuje przedstawicieli handlowych.
Nowość w ofercie Asarto.
Firma Rafcom poszukuje pracownika na stanowisko Ma ...
Samoprzylepne uchwyty do większości rodzajów kabli ...
Nowy kolor w ofercie!!

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Wellness wkracza do biur

    Hamaki czy kapsuły do spania, tzw. sleeping pods, biurka do pracy na stojąco lub z bieżnią, stołówki serwujące organiczne posiłki, ścianki wspinaczkowe, pola do gry w mini golfa czy w końcu usługi spa i masaże dla pracowników. To nie marzenia, a siedziby wielu globalnych marek, które z powodzeniem wprowadziły strategię wellness do swojej firmy. Według Global Wellness Institute światowy rynek corporate wellness jest już wart 40 mln dolarów i cały czas rośnie. Dlaczego? Dbałość o zdrowie i dobre samopoczucie pracownika, wprowadzenie elastycznej pracy przesuwa się coraz wyżej na liście priorytetów współczesnych organizacji. Na czym dokładnie polega corporate wellness i jak tę strategię realizują polskie firmy?

    Więcej…  
  • Po co komu biuwar?

    Notesy, karteczki samoprzylepne, kalendarze - są osoby, które właśnie w nich notują najważniejsze rzeczy. Gro jednak woli mieć całe biurko "pod ręką". O co chodzi? Oczywiście o biuwary, które w nagłych sytuacjach mogą wesprzeć nas w pracy. 

    Więcej…