Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To będzie kolorowy rok. Rok pasteli, rok malowania twarzy oraz rok wielu spotkań. Pierwsze już za nami. Kolejne w sezonie szkolnym. O nowym asortymencie, ręcznej robocie rozmawiamy z przedstawicielkami firmy Mer-Plus.

- To rok nowości. Już w lutym zaskoczyliśmy rynek kilkoma perełkami - jednak sezon szkolny przyniesie wiele premier produktowych - to właśnie to zdanie zainspirowało nas do przeprowadzenia tego wywiadu. Jak zapowiada Marzena Wasilewska z firmy Mer-Plus, marka JOVI ze swoimi nowościami zaskoczy w tym roku rynek.

Czym? O tym w naszym video.REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Nowe produkty w ofercie firmy KMP PrintTechnik Pol ...
Długopis Errata w nowej odsłonie graficznej i kolo ...
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
Nowy produkt w asortymencie marki PENMATE dystrybu ...
Latarka do damskiej torebki.
Nowy produkt w ofercie KMP PrintTechnik Polska.
niewielki zszywacz ekologiczny marki PLUS.
Kolorowe korektory w taśmie.
Wzorzyste taśmy tesapack® to wysokiej jakości taś ...
Gumki recepturki - różne rodzaje.
Idealny produkt dla malucha.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Za co kocham kalendarze Top-2000?

    Kiedyś wydawał mi się zbędny. Dziś nie wyobrażam sobie bez niego życia. Kalendarz książkowy w formacie B5 to wybór, którego dokonuję niezmiennie od kilku lat. Dlaczego stawiam zazwyczaj na markę Top-2000? O tym w artykule.

    Więcej…  
  • Wideoreportaż z Targów WIKR

    Sezon targowy nadal trwa! Nasze baczne "szklane" oko nie przepuści okazji, aby spotkać się z branżą. Tym razem uczestniczyliśmy w targach szkolno-wydawniczych organizowanych przez hurtownię WIKR. Było rodzinnie, profesjonalnie... Jak jeszcze? Zobaczcie w naszym filmie.

    Więcej…