Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 

To będzie kolorowy rok. Rok pasteli, rok malowania twarzy oraz rok wielu spotkań. Pierwsze już za nami. Kolejne w sezonie szkolnym. O nowym asortymencie, ręcznej robocie rozmawiamy z przedstawicielkami firmy Mer-Plus.

- To rok nowości. Już w lutym zaskoczyliśmy rynek kilkoma perełkami - jednak sezon szkolny przyniesie wiele premier produktowych - to właśnie to zdanie zainspirowało nas do przeprowadzenia tego wywiadu. Jak zapowiada Marzena Wasilewska z firmy Mer-Plus, marka JOVI ze swoimi nowościami zaskoczy w tym roku rynek.

Czym? O tym w naszym video.REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Piasek kinetyczny do zabawy oraz modelowania.
Idealny produkt dla malucha.
Szeroka oferta różnej wielkości toreb z dużym dnem ...
Poszukiwany handlowiec z Wielkopolski.
EV-CORP - poszukuje przedstawicieli handlowych.
Nowy kolor w ofercie!!
Nowość w ofercie Asarto.
Firma o ugruntowanej pozycji rynkowej w branży biu ...
Cutter marki SMART by Leviatan.
IGEPA Polska poszukuje doświadczonej osoby.
Firma z Bielska-Białej poszukuje pracowników.
Nowa oferta do Kyocery, Canon'a i HP.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Kwiaty i prezenty w oryginalnych pudełkach

    Flowerbox to produkt, który nie jest zupełną nowością. To trend, który przywędrował do Europy ze wschodu, a dokładniej z Rosji i Emiratów Arabskich. Elegancki, piękny - czegóż od niego chcieć więcej.

    Więcej…  
  • Spokojnie możemy plasować się w pierwszej piątce

    Jak co roku w grudniu odwiedziliśmy firmę Rafcom, aby podsumować mijający rok 2018. To było spotkanie wyjątkowe - bo przedświąteczne. Nie tylko wszystkim pracownikom tego dnia dopisywał wyjątkowy nastrój, ale także nowemu pupilowi, który od 11 miesięcy dzielnie motywuje wszystkich do pracy. O planach na kolejny rok, o tym, co ważne w działalności firmy Rafcom, rozmawialiśmy z Reginą Telego, Dyrektor Handlową.

    Więcej…