Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Sezon Back To School, to najbardziej pracowity oraz celebrowany czas naszej branży. Mimo, że Ekipa Allper kojarzona jest głównie z eksploatacją, wraz z pełną ofertą zagości wśród eventów sezonu jesiennego takich jak targi czy szkolenia dla grup KBK oraz OSAA. 

Jak zapowiada Dorota Kromołowska - pracownicy firmy przewidują także wiele indywidualnych spotkań z Partnerami handlowymi, aby przybliżyć propozycje nowych produktów, rozszerzyć portfolio eksploatacji a także zaproponować indywidualne rozwiązania marketingowe i lojalnościowe, o których niedawno wypowiadaliśmy się na łamach scanner.com.pl.  - Jestem przekonana, że ten pracowity okres zaowocuje wspaniałymi rezultatami sprzedaży zarówno u nas, jak i u naszych Klientów. - mówi nam podczas spotkania Dorota. 

W sezonie Back To School hasłem przewodnik firmy Allper jest Be Perfect Again! Skąd pomysł na nie? Otóż to właśnie linia Perfect, która będzie miała swoją prapremierę, zainspirowała pracowników do stworzenia takiego motta w nowym roku szkolnym.

Dla przypomnienia mówi nam nasza rozmówczyni - "6 lat temu, Expression, jako pierwsza i do dnia dzisiejszego jedyna marka na rynku, może poszczycić się doskonałym, oryginalnym rozwiązaniem jakim jest linia Perfect. Product Perfect to bezkompromisowa jakość płynąca z indywidualnie wypracowanych rozwiązań, których meritum jest zintegrowany system komponentów, taki, jaki od lat stosuje się w produktach OEM. Nadal jest to pierwszy taki produkt na rynku polskim, którego cechuje najwyższa powtarzalność kolorów."

Motorem napędowym w Allper jest rozwój. Wiąże się to ze zmianami oraz innowacyjnym podejściem do świadczenia usług, doboru produktów, realizacji projektów dla Partnerów.

Na pytanie czym zaskoczy firma w tym roku słyszymy: "Myślę, że odebrałabym Wam i sobie element zaskoczenia, gdybym zdradziła co zaplanowaliśmy w naszej ofercie jeszcze w 2019 roku. Spotkajcie się z nami, a uzyskacie prezentacje z pierwszej ręki! Proponuję także śledzić scann.r, z którym dzielimy  się nowinkami na bieżąco."


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Twin Name Pen 2 marki Dong-A.
Najnowszy produkt w ofercie Leviatana.
Nowy produkt Flexi Abra - ścieralny.
Firma Rafcom poszukuje pracownika.
Kompania Biurowa poszukuje handlowca!
Najszersza na rynku oferta breloków.
Ręcznie malowane zestawy na Pamiątkę I Komunii.
Nowa oferta w marce KMP.
Firma Leviatan-Poliografia poszukuje handlowca.
Uniwersalna taśma do zaklejania kartonów.
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
MEGA fajny produkt. Trzyma naprawdę mocno a stempl ...

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • Videoreportaż z Konferencji Biuro Plus

    To było zupełnie inne spotkanie. Podczas 2 dni konferencji organizowanej przez sieć Biuro Plus główne skupienie koncentrowało się na szkoleniach oraz prezentacjach produktowych. Nie były to jednak typowe targi.

    Więcej…  
  • E-Smart Digital Media z kolejnym certyfikatem

    Z dniem 16 lutego 2017 roku produkty marki INKDIGO przeszły pozytywnie kontrolę centrum badawczego TUV Rheinland Polska pod względem wydajności. To już kolejny certyfikat w jeszcze tak krótkiej historii E-SMART Digital Media S.A.

    Więcej…