Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!


Ocena użytkowników: 4 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka nieaktywna
 

Sezon Back To School, to najbardziej pracowity oraz celebrowany czas naszej branży. Mimo, że Ekipa Allper kojarzona jest głównie z eksploatacją, wraz z pełną ofertą zagości wśród eventów sezonu jesiennego takich jak targi czy szkolenia dla grup KBK oraz OSAA. 

Jak zapowiada Dorota Kromołowska - pracownicy firmy przewidują także wiele indywidualnych spotkań z Partnerami handlowymi, aby przybliżyć propozycje nowych produktów, rozszerzyć portfolio eksploatacji a także zaproponować indywidualne rozwiązania marketingowe i lojalnościowe, o których niedawno wypowiadaliśmy się na łamach scanner.com.pl.  - Jestem przekonana, że ten pracowity okres zaowocuje wspaniałymi rezultatami sprzedaży zarówno u nas, jak i u naszych Klientów. - mówi nam podczas spotkania Dorota. 

W sezonie Back To School hasłem przewodnik firmy Allper jest Be Perfect Again! Skąd pomysł na nie? Otóż to właśnie linia Perfect, która będzie miała swoją prapremierę, zainspirowała pracowników do stworzenia takiego motta w nowym roku szkolnym.

Dla przypomnienia mówi nam nasza rozmówczyni - "6 lat temu, Expression, jako pierwsza i do dnia dzisiejszego jedyna marka na rynku, może poszczycić się doskonałym, oryginalnym rozwiązaniem jakim jest linia Perfect. Product Perfect to bezkompromisowa jakość płynąca z indywidualnie wypracowanych rozwiązań, których meritum jest zintegrowany system komponentów, taki, jaki od lat stosuje się w produktach OEM. Nadal jest to pierwszy taki produkt na rynku polskim, którego cechuje najwyższa powtarzalność kolorów."

Motorem napędowym w Allper jest rozwój. Wiąże się to ze zmianami oraz innowacyjnym podejściem do świadczenia usług, doboru produktów, realizacji projektów dla Partnerów.

Na pytanie czym zaskoczy firma w tym roku słyszymy: "Myślę, że odebrałabym Wam i sobie element zaskoczenia, gdybym zdradziła co zaplanowaliśmy w naszej ofercie jeszcze w 2019 roku. Spotkajcie się z nami, a uzyskacie prezentacje z pierwszej ręki! Proponuję także śledzić scann.r, z którym dzielimy  się nowinkami na bieżąco."


REKLAMA

Wybrane ogłoszenia

Alternatywa dla niszczarek.
Piękne różowe klipy z wyciętym serduszkiem.
Cutter marki SMART by Leviatan.
Nowy długopis marki Penmate w ofercie Tadeo-Tradin ...
Nowa kolorystyka w ofercie Leviatan-Poligrafia.
Najnowszy produkt w ofercie Leviatana.
Nowe wkłady atramentowe.
Firma zrzeszona w Kompanii Biurowej poszukuje prac ...
Tierra Group s.c. poszukuje pracownika do działu h ...
Nowa oferta tonerów do drukarek marki Canon, Kyoce ...
Gumki recepturki - różne rodzaje.

Losowo wybrane artykuły branżowe

  • II edycja targów Gift Show Poland już za nami

    W dniach 19-21 maja br. odbyła się druga edycja międzynarodowych targów Gift Show Poland. Wydarzenie zgromadziło ponad 3 tys. odwiedzających, wśród których znaleźli się przedstawiciele branży upominkowej oraz klienci indywidualni, poszukujący ciekawych pomysłów na prezenty. Podczas targów zostały zrealizowane liczne konferencje oraz atrakcje dla odwiedzających – m.in. warsztaty kreatywne oraz konkursy z nagrodami.

    Więcej…  
  • IV edycja Polish Businesswoman Congress za nami!

    W dniach 16-17 października 2015 r. w Hotelu Gromada Lotnisko, mieszczącym się przy ul. 17 Stycznia 32 w Warszawie, odbyła się kolejna – IV już edycja niezwykłego wydarzenia, jakim jest Polish Businesswoman Congress, zorganizowany przez magazyn „Businesswoman & life”.

    Więcej…